Koncerty

Príď si vychutnať 2. ročník multižánrového festivalu Skaly

V dňoch 30.8. až 1.9. sa opäť uskutoční multižánrový festival Skaly v magickom prostredí pod Slnečnými Skalami neďaleko Rajeckých Teplíc pri Žiline. Ide v poradí o druhý ročník a je sa naozaj na čo tešiť.

Aj tento rok si užijete dva dni a dve noci plné hudby, niekoľko desiatok umelcov, ktorí sa predvedú na štyroch pódiách aj v potulnej čajovni. Na hlavnom pódiu sa predstavia umelci zvučných mien ako sú Korben Dallas, Billy Barman, Gleb, Medial Banana, Puding Pani Elvisovej, Znouzectnost, Terchovská muzika či Hudba z Marsu. Na doprovodnom béčkovom pódiu vás budú baviť menej známe, ale nemenej kvalitné kapely rôznych žánrov ako Dave Brannigan, Stolen Money a Tomáš Hafner. Pre všetkých, ktorí sa radi vlnia je pripravený TechHouse s DJ-mi ako Drahosh, Grining, Detekm a Deep Morals. Na DNB stage si v piatok užijete Drumatch NightMisanthrop, BSA, A-Cray, Cockroach a Dekel&Dykman a v sobotu ToxicBass Night.

Tento rok je pre návštevníkov pripravený aj bohatý denný program. Tešiť sa môžete na divadlo, iluzionistov, výtvarníkov, zájsť si môžete na jógu, na ohňovú show, na rôzne workshopy, prednášky, stand-upy, open-mic a mnohé ďalšie. Na festivale Skaly si dokáže každý nájsť to svoje.

Viac na : www.festivalskaly.sk

To Top