Koncerty

Príď si vychutnať jediný koncert kapely DYMYTRY na Slovensku!

Rockfest Nitrianske Rudno otvára svoje brány už 10. a 11. augusta 2018 o 12:00 hod. a vy si môžete vychutnať dva dni plné rockovej muziky a 20 kapiel, ktoré Vás dostanú do tej správnej rockovej nálady! 

Vychutnajte si jediný koncert českej kapely DYMYTRY na Rockfeste Nitrianske Rudno. Metalová kapela označujúca sa za priekopníkov moderného hudobného štýlu “psy-core”. Nekompromisná gitarová smršť doplnená súgestívnym spevom, a taktiež predátorské masky z dielne Národného divadla, v ktorých DYMYTRY vystupujú. To všetko uvidíte už 10.8.2018!

Po úspešnom 1. ročníku sa v dňoch 10. a 11. augusta 2018 bude konať 2. ročník rockového festivalu Rockfest Nitrianske Rudno 2018. Festival sa bude konať v kempingu na brehu priehrady pri obci Nitrianske Rudno v údolí medzi Strážovskými vrchmi a pohorím Magura.

Rockfest Nitrianske Rudno fanúšikom poctivej rockovej muziky ponúka počas 2 dní koncerty 20-tich kapiel, festival bude naplnený nezabudnuteľnou festivalovou atmosférou, zábavou a skvelým časom strávením v malebnej prírode. V priestoroch campingu na brehu priehrady pri obci Nitrianske Rudno, ktorá sa nachádza len 12 km od Bojníc, sa pravidelne konajú športové, kultúrne a hudobné podujatia ako motozrazy, stretnutia veteránov a iné.

V tomto ročníku čakajú návštevníkov aj sprievodné podujatia:  Divmny escape prives, športové aktivity v areáli, púťové atrakcie, chill-out zóna STOCK, maľovanie rockerských masiek na tvár, bohatý výber občerstvenia a nápojov.

Festival Rockfest Nitrianske Rudno sa teší na Vašu návštevu. Vidíme sa už 10. a 11. augusta 2018 v kempingu len 12 km od Bojníc. Bližšie informácie nájdete na stránke http://www.rockfest-rudno.sk a vstupenky nájdete na TICKETPORTAL.SK. Aktuálne informácie nájdete aj na https://www.facebook.com/RockfestRudno.

Pridať komentár

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

To Top