Viac...

Priplatíme si za hudbu? Spotify testuje drahšie predplatné!

Spotify je hudobná, podcastová a video streamingová služba oficiálne spustená 7. októbra 2008. Bola založená začínajúcou spoločnosťou Spotify AB v Štokholme vo Švédsku.

Spotify poskytuje obsah chránený riadením digitálnych práv od hudobných vydavateľstiev a mediálnych spoločností. Služba Spotify je bezplatná služba, čo znamená, že základné funkcie sú bezplatné s reklamami, zatiaľ čo ďalšie funkcie, vrátane zlepšenej kvality streamingu a sťahovania hudby offline, sú ponúkané prostredníctvom plateného predplatného.

Hudobná spoločnosť sa v týchto dňoch rozhodla testovať zvýšenie predplatného, ktorá sa týka rodinného plánu. Ponuku na nový, drahší balíček predplatného dostali podľa agentúry Bloomberg vybraní používatelia v Škandinávií.

Pôvodný rodinný balíček stojí 9 eur mesačne. Nová služba, ktorú Spotify testuje má byť o 13% drahšia. Zatiaľ nie je známe, či Spotify rozšíri testovanie na ďalšie krajiny a taktiež nepoznáme ani žiadne výhody, ktoré by mal tento balíček priniesť.

Zvyšovanie cien by mohlo zvýšiť príjmy na trhoch, na ktorých už má spoločnosť Spotify silné zastúpenie. Spoločnosť sídli v Štokholme a jej hudobné služby sú dominantným hráčom v celej severnej Európe.

To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Váš nákup Položka odstránená. Späť
  • Žiadne produkty v košíku.