Koncerty

Pripomeňte si 90-te roky spolu s Maduarom!

Maduar ovládol česko-slovenskú hudobnú scénu v deväťdesiatych rokoch, avšak aj v súčasnosti dokáže na svoje koncerty prilákať tisíce fanúšikov. Príďte si vychutnať túto legendárnu kapelu na videoturné Maduar & hostia pri príležitosti 30. narodenín kapely a zaspomínajte si na obdobie svojho „mládí” spolu s hitmi ako Hafanana, Do it či Anjel.

unnamed

Aj vy ste boli spočiatku skalopevne presvedčení o tom, že Maduar je zahraničná kapela? Anglické texty a tanečný štýl ich skladieb zmiatli mnohých z nás! Maduar bol v 90-tych rokoch v našich končinách ojedinelým zjavom. Ich energické dancefloorové piesne vtedy v česko-slovenskom éteri nemali obdobu, no okamžite sa ľuďom dostali pod kožu.

Z priazne svojich fanúšikov sa bratia Matyinkovci tešia aj v súčasnosti – veď minulý rok prišli na ich koncert v Rimavskej Sobote tisíce ľudí! Pred obrovským publikom stáli pred rokom aj v Orechovej Potôni, kde vystúpili v rámci podujatia Celebrate the 80. and the 90. with the Hoff. Samotný David Hasselhoff (alias Mič Bjukenen:) si ich vybral pre svoj retro koncert ako jediných zástupcov zo Slovenska.

Kapela Maduar si však rovnako užíva aj malé klubové vystúpenia, ktoré majú svoje jedinečné čaro. So svojím chytľavým repertoárom pochodili nielen Slovensko, ale aj Ameriku či Kanadu, kde stretli veľa skvelých Slovákov a Čechov žijúcich v zahraničí.

Ak si už v duchu pospevujete Hafananu a ťahá vás to do tanca, určite si toto turné nenechajte ujsť! Okrem Maduaru sa navyše môžete tešiť aj na skvelých hostí, ktorí v minulosti spolopracovalli s kapelou, resp. boli jej členmi – MC Erika, Annu-Katarinu Schatzl, Ivanku Poláčkovú, či Cathy Dvořákovú. Lístky si môžete kúpiť v predpredaji na http://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/4533/maduar–hostia--videotour, cena vstupenky je 8 Eur.

To Top