Hľadáte niečo konkrétne?

Koncerty

Pripravte sa na najväčšiu párty s Michalom Davidom, ktorá príde už v septembri

Pohoda už bola, teraz sa treba pripraviť na Mejdan roku. Kráľ diskoték, Michal David, tentokrát pozýva na open air party v amfiteátri v Nitre. 7. septembra 2019 čakajú fanúšikov najznámejšie hity, skvelá zábava a hosť – Sagvan Tofi. „Určite si diváci prídu na svoje. Bude to show ako vždy,“ hovorí M. David.

Jeden z najúspešnejších hitmakerov, Michal David, má svoje verné publikum a fanúšikovia si jeho veľké koncerty na Slovensku vychutnávajú v plnej miere. Zatiaľ posledný Mejdan roku v Bratislave s hosťom Sagvanom Tofim bol beznádejne vypredaný, a aj preto sa táto už overená dvojica na Slovensko opäť vráti, tentokrát do mesta pod Zoborom.

7. septembra 2019 roztancujú amfiteáter v Nitre hity ako Nonstop, Decibely lásky, Colu, pijeme colu a zároveň hladí romantické duše skladbami Nejvetší z nálezů a strát, Každý mi tě lásko závidí a podobne. Hosťovať mu, rovnako ako v prípade decembrového turné, bude herec a spevák Sagvan Tofi. S Michalom Davidom ho spája napríklad film Vítr v kapse z roku 1982, v ktorom si Sagvan Tofi zahral s Lukášom Vaculíkom a Michal David naspieval ústrednú skladbu Nonstop. Mimochodom, keďže v tom čase Michal David spieval v kapele Kroky Františka Janečka, skladbu nahral tajne. Niet pochýb o tom, že aj tento hit, ktorému už tiahne na pomyselný štvrtý krížik, odznie aj počas nitrianskeho koncertu.

Reklama

Od tohto filmu sa obaja umelci viackrát stretli pri rôznych spoluprácach, nedávno to bol napríklad superúspešný muzikál Deti ráje, ku ktorému Sagvan Tofi napísal liberto. Keďže „kráľ českých diskoték“ má na svojom konte skutočne mnoho hitov, Tofi už pracuje aj na pokračovaní muzikálu.

Michal David open air tour 2019 sa začalo koncom mája v českom Trutnove a do konca júna absolvoval Michal David 11 koncertov. V týchto dňoch, podobne ako mnohí ďalší oddychuje a pripravuje sa na ďalšie koncerty, ktoré ho čakajú už koncom augusta. Playlist turné obsahuje celkovo 23 skladieb, z ktorých dve, Večírek a Dávej ber, zaspieva hosť Sagvan Tofi.

Slovenský koncert Michala Davida Mejdan roku 2019 open air sa uskutoční v sobotu, 7. septembra 2019. „Určite si diváci prídu na svoje. Bude to show, ako vždy. Pojedeme nonstop!,“ pozýva fanúšikov Michal David.

Reklama

Vstupenky sú k dispozícii u oficiálneho predajcu podujatia v sieti Ticketportal.

Reklama
Reklama www.bedy.sk
Reklama

Prečítajte si tiež:

Kapely

Nový album kapely Horkýže Slíže Alibaba a 40 krátkych songov 2 sa oficiálne poleje alkoholom 14. septembra v známom nitrianskom hudobnom klube Music a...

Kapely

„Starý Desmod je späť,“ aj takto zneli odozvy publika v Nitre, kde skupina DESMOD & Robo Šimko odohrala svoj prvý verejný koncert v novej zostave, v ktorej spieva Robo Šimko....

Koncerty

Obľúbený spevák, ktorého aj slovenskí fanúšikovia oceňujú pre jeho úprimnosť, autenticitu a skladby, ktoré sa dostávajú pod kožu sa po uvoľnení opatrení predstaví v sobotu...

Kapely

Nitrianska punk-rocková kapela Dr. Zetor v sobotu 26. júna 2021 zlomila svoj vlastný rekord z roku 2016. Zápis do Slovenskej knihy rekordov si vtedy...