Hľadáte niečo konkrétne?

Koncerty

Pripravte sa na najväčšiu párty s Michalom Davidom, ktorá príde už v septembri

Pohoda už bola, teraz sa treba pripraviť na Mejdan roku. Kráľ diskoték, Michal David, tentokrát pozýva na open air party v amfiteátri v Nitre. 7. septembra 2019 čakajú fanúšikov najznámejšie hity, skvelá zábava a hosť – Sagvan Tofi. „Určite si diváci prídu na svoje. Bude to show ako vždy,“ hovorí M. David.

Jeden z najúspešnejších hitmakerov, Michal David, má svoje verné publikum a fanúšikovia si jeho veľké koncerty na Slovensku vychutnávajú v plnej miere. Zatiaľ posledný Mejdan roku v Bratislave s hosťom Sagvanom Tofim bol beznádejne vypredaný, a aj preto sa táto už overená dvojica na Slovensko opäť vráti, tentokrát do mesta pod Zoborom.

7. septembra 2019 roztancujú amfiteáter v Nitre hity ako Nonstop, Decibely lásky, Colu, pijeme colu a zároveň hladí romantické duše skladbami Nejvetší z nálezů a strát, Každý mi tě lásko závidí a podobne. Hosťovať mu, rovnako ako v prípade decembrového turné, bude herec a spevák Sagvan Tofi. S Michalom Davidom ho spája napríklad film Vítr v kapse z roku 1982, v ktorom si Sagvan Tofi zahral s Lukášom Vaculíkom a Michal David naspieval ústrednú skladbu Nonstop. Mimochodom, keďže v tom čase Michal David spieval v kapele Kroky Františka Janečka, skladbu nahral tajne. Niet pochýb o tom, že aj tento hit, ktorému už tiahne na pomyselný štvrtý krížik, odznie aj počas nitrianskeho koncertu.

Reklama

Od tohto filmu sa obaja umelci viackrát stretli pri rôznych spoluprácach, nedávno to bol napríklad superúspešný muzikál Deti ráje, ku ktorému Sagvan Tofi napísal liberto. Keďže „kráľ českých diskoték“ má na svojom konte skutočne mnoho hitov, Tofi už pracuje aj na pokračovaní muzikálu.

Michal David open air tour 2019 sa začalo koncom mája v českom Trutnove a do konca júna absolvoval Michal David 11 koncertov. V týchto dňoch, podobne ako mnohí ďalší oddychuje a pripravuje sa na ďalšie koncerty, ktoré ho čakajú už koncom augusta. Playlist turné obsahuje celkovo 23 skladieb, z ktorých dve, Večírek a Dávej ber, zaspieva hosť Sagvan Tofi.

Slovenský koncert Michala Davida Mejdan roku 2019 open air sa uskutoční v sobotu, 7. septembra 2019. „Určite si diváci prídu na svoje. Bude to show, ako vždy. Pojedeme nonstop!,“ pozýva fanúšikov Michal David.

Reklama

Vstupenky sú k dispozícii u oficiálneho predajcu podujatia v sieti Ticketportal.

Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Správy

Elektrická gitara zmenila dejiny hudby. (Nielen) rockoví gitaristi ako Eddie Van Halen či Jimi Hendrix sa vo svojej najlepšej ére rovnali bohom. Ak chcete...

Novinky zo sveta hudby

Frontman nemeckej skupiny Rammstein Till Lindemann vydal novú sólovú pieseň. Ide o starú vojenskú baladu Любимый город „milované mesto,“ ktorá je naspievaná v ruštine...

Novinky zo sveta hudby

Legendárna slovenská kapela Horkýže Slíže využíva „nútenú“ pauzu od koncertovania na tvorbu nového materiálu. Podľa slov speváka Kuka pôjde o pokračovanie albumu Alibaba a...

Novinky zo sveta hudby

Francúzska progresívna death metalová kapela Gojira prichádza s novinkou, ktorá ašpiruje na najlepší metalový album roka. V poradí siedmy štúdiový album má názov Fortitude a obsahuje jedenásť...

Reklama