Koncerty

Prípravy na koncert Limp Bizkit v Košiciach vrcholia, Prečítajte si organizačné podmienky!

10 najlepších skladieb od kapely Limp Bizkit

Limp Bizkit, jedna z najzábavnejších a najzaujímavejších amerických kapiel, odohrá svoju strhujúcu show už dnes 21. júla 2019 v Amfiteátri Košice.

Prípravy na koncert sú už v plnom prúde a amfiteáter v Košiciach dnes zažije fantastickú show kapely Limp Bizkit. Organizátori ako aj partneri podujatia sa už nevedia dočkať večera, ale pre návštevníkov majú niekoľko organizačných informácií a podmienok.

Limp Bizkit v Košiciach aj napriek búrke koncert odohrá! 

Kapela Limp Bizkit má veľmi prísne bezpečnostné podmienky a organizátori ich musia dodržať.

Osoby pod výrazným vplyvom alkoholu nemôžu byť vpustené do areálu ani keď budú mať platnú vstupenku.

Osoby, ktoré budú narúšať bezpečnosť ostatných fanúšikov alebo ich nevhodné správanie bude obmedzovať a narúšať priebeh koncertu budú z areálu vyvedené bez možnosti vrátenia vstupného.

V celom aréáli platí zákaz vnášania ostrých, sklenených predmetov ako sú plechovky alebo fľaše a počas celého koncertu platí zákaz používania profesionálnych fotoaparátov a kamier s výnimkou riadne akreditovaných novinárov (podľa podmienok organizátora).

Harmonogram koncertu Limp Bizkit v Košiciach

18:00 – otvorenie brány
20:30 – Koncert Limp Bizkit (cca. 60 – 70 minút)

Na mieste v areáli koncertu budú k dispozícií stánky s alko a nealko občerstvením a pivo Gambrinus. Organizátor upozorňuje, že na parkovisku oproti areálu amfiteátra bude parkovať mnoho vozidiel, ktoré patria k organizačnému tímu koncertu a prosí, aby ste radšej zvolili iné miesto na parkovanie. 

To Top