Hľadáte niečo konkrétne?

Koncerty

Prípravy na koncert Limp Bizkit v Seredi vrcholia, Prečítajte si organizačné podmienky!

10 najlepších skladieb od kapely Limp Bizkit

Limp Bizkit, jedna z najzábavnejších a najzaujímavejších amerických kapiel, odohrá svoju strhujúcu show v Seredi už 23. júla 2019!

Prípravy na koncert sú už v plnom prúde a amfiteáter v Seredi zažije fantastickú show kapely Limp Bizkit. Organizátori ako aj partneri podujatia sa už nevedia dočkať večera, ale pre návštevníkov majú niekoľko organizačných informácií a podmienok.

Kapela Limp Bizkit má veľmi prísne bezpečnostné podmienky a organizátori ich musia dodržať.

Reklama

Osoby pod výrazným vplyvom alkoholu nemôžu byť vpustené do areálu ani keď budú mať platnú vstupenku.

Osoby, ktoré budú narúšať bezpečnosť ostatných fanúšikov alebo ich nevhodné správanie bude obmedzovať a narúšať priebeh koncertu budú z areálu vyvedené bez možnosti vrátenia vstupného.

V celom aréáli platí zákaz vnášania ostrých, sklenených predmetov ako sú plechovky alebo fľaše a počas celého koncertu platí zákaz používania profesionálnych fotoaparátov a kamier s výnimkou riadne akreditovaných novinárov (podľa podmienok organizátora).

Reklama

Harmonogram koncertu Limp Bizkit v Seredi

18:00 – otvorenie brány
20:30 – Koncert Limp Bizkit (predpokladaná dĺžka 70 minút)

Predpredaj vstupeniek funguje do 22.7.2019 a parkovanie v Seredi si môžete pozrieť priamo tu.

Reklama

Včerajší (21.7.2019) koncert v Košiciach neohrozila ani silná búrka, ktorá sa prehnala okolo 18.00 hod a kvôli nej sa začiatok posunul na neskôr. Podľa ohlasov návštevníkov v Košiciach Limp Bizkit odohrali strhujúci koncert.

Čerešničkou na torte bol pokyn od Freda, ktorý si na pódium zavolal niekoľko ľudí z publika. Vybraní fanúšikovia si užili nezabudnuteľnú atmosféru koncertu Limp Bizkit priamo z pódia!

Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Novinky zo sveta hudby

Slovenská stálica Peter Nagy vydáva po 12-tich rokoch nový album! Novinka s názvom „Petrolej“ je optimistická, rovnako ako Peter, ktorý je autorom hudby aj textov...

Novinky zo sveta hudby

Skvelá správa pre všetkých priaznivcov inštrumentálnej gitarovej hudby. Gitarový mág Peter Emmer pred pár dňami vydal svoj nový album s názvom Other Side, ktorý...