Producent Majstro predstaví svoju hudbu formou seriálu Kill Beat

0
3
views

Má za sebou niekoľko veľkých hitov a spoluprác, no ako producent patrí skôr k tým nenápadnejším. Jeho rukami prešli bangre ako “Intrigánske dievčatká” (cez 2,2 milióna videní na YT) alebo “Semafor” od Decka, ako aj kompletný remixový projekt Deckovho albumu Kronikár, ale na sólové veci si nikdy moc nepotrpel.

Mladý beatmaker z Gramo Rokkaz sa však rozhodol to zmeniť a dostať do povedomia fanúšikov labelu i mimo neho to, na čom vo svojom domácom štúdiu bežne maká, no nedostáva sa to von. Obišiel klasický spôsob spoluprác s rappermi a vymyslel si svoj seriál – formát s názvom Kill Beat, ktorý bude spočívať v postupnom zverejňovaní jeho hudieb.

S nepravidelnou pravidelnosťou tak Majstro predstaví niekoľko vlastných noviniek, či už v podobe inštrumentálok, hraných aj samplovaných vecí, remixov, remakov alebo iných zaujímavostí a špecialít. Myšlienka je jasná, robiť hudbu pre ludí a ponúkať im ju zadarmo pod spoločnou hlavičkou, kde sa bude dať lahko nadviazať i dohladať.

Seriál Kill Beat štartuje prvou vecou, ktorou je orientálne ladená skladba s názvom “Siamese”. Takmer trojminútový track sa pohráva s bicími, basou a samplom “Pán Člajn” od Tona S. “Zaujímavosťou tohto beatu je tiež sampel, ktorý pochádza z kresleného filmu z dielne Walt Disney “, vysvetluje Majstro.