Hľadáte niečo konkrétne?

Koncerty

Program Nestville Open Festu sa opäť rozširuje. Predstavia sa aj hlavní hrdinovia seriálu OTECKOVIA!

Na Nestville Open Feste to nadupaným hudobným programom, na ktorom sa predstavia najpopulárnejší interpreti Slovenska i Česka, zďaleka nekončí. Usporiadateľ tohto dvojdňového zábavného zážitku pridáva ďalšie hudobné vystúpenia, ale aj zaujímavý sprievodný program. Veľkým prekvapením bude stretnutie návštevníkov podujatia  s hercami, ktorí v obľúbenom seriáli stvárňujú nezabudnuteľných OTECKOV.

REDNEX, Kryštof, RYTMUS, Peter Bič Project, Majk Spirit, No Name, Vidiek, METROPOLIS, DJ Mairee, Cigánski Diabli, Komajota, Medial Banana, Iné Kafe, Lukáš Adamec, NocAdeň. Čo majú tieto hviezdy slovenskej, českej i zahraničnej hudobnej scény spoločné?  Sú súčasťou bohatého hudobného programu, ktorý pre návštevníkov multižánrového dvojdňového festivalu Nestville Open Fest v Hniezdnom pripravili organizátori.

A to zďaleka nie je všetko. Počas siedmeho ročníka festivalu, ktorý sa koná v dňoch 22. a 23. júna, si príde na svoje i staršia generácia a naši najmenší. Organizátori pridávajú ďalší hudobný program, ktorý rozmanitosť hudobných žánrov podujatia ešte umocní.  Rozšírili ho o vystúpenie Martiny Ťaskovej Kanošovej, ktorá zahviezdila  v populárnej folklórnej súťaži Zem spieva.  Spolu s ľudovou hudbou  Verbunk priblíži návštevníkom slovenské folklórne piesne, ktoré miluje nielen staršia generácia.  

Reklama
Rock Me Fest 2021 pozná víťazov: Slížovicu ovládne Kiero Grande, nahrávať bude Peter Karovič!

Množstvo jedinečných zážitkov si odnesú aj najmenší návštevníci  Nestville Open Festu. Organizátori festivalu mysleli totiž aj na nich a pre deti pripravili pútavý program, na ktorý len tak ľahko nezabudnú. Našich najmenších, a nielen ich, rozospievajú a roztancujú koncerty plné veselých detských pesničiek v podaní obľúbených interpretov ako  Baby Band či Paci Pac. O dobrú náladu sa postarajú aj divadelné predstavenia populárneho  Cililing , Divadielka z klobúka, či detského Divadla Portál.

Milovníkov populárneho rodinného seriálu Oteckovia poteší určite autogramiáda s hlavnými protagonistami, ktorých budú môcť návštevníci festivalu vidieť naživo mimo televíznych obrazoviek.  Sympatickí oteckovia, ktorých hrajú  sa predstavia i na pódiu podujatia a návštevníkov iste potešia nejednou zábavnou historkou z nakrúcania seriálu. „23.júna 2018 sa tešíme na akciu Nestville Open Fest v Hniezdnom, kde sa môžete s nami stretnúť. Dostanete tam naše podpis karty, budete sa môcť s nami odfotiť a niečo aj porozprávame. Tešia sa na Vás všetci OTECKOVIA,“  odkázali svorne populárni herci. 

Najsilnejší muži sveta si počas podujatia budú mať možnosť preveriť svoju silu v medzinárodnej súťaži silákov Nestville Strong Men a získať Európsky pohár najsilnejších mužov Európy. V zaujímavých disciplínach, ako je Ťahanie kamióna, Klada, Pneumatika pretláčanie, Mŕtvy ťah s autom a Rýchlostná si budú môcť vyskúšať kondíciu aj ostatní návštevníci festivalu alebo zabaviť sa pri preťahovaní lanom, kde sa proti sebe môžu postaviť muži verzus ženy alebo diváci verzus súťažiaci. 

Reklama
Folklórna Bystrica ponúkne pestrý štvordňový program

Návštevníkov podujatia čaká i zážitok v podobe veľkolepého ohňostroju. Budú mať možnosť tiež vychutnať si horúcu čokoládu alebo iné chutné dobroty v čokoládovom kráľovstve Nestville Chocolate alebo odkryť tajomstvo výroby miestnych produktov.

Cieľom organizátorov Nestville Open Festu je poskytnúť jeho návštevníkom pohodovú atmosféru spájajúcu nielen všetky generácie, ale aj pútavú minulosť so súčasným moderným životom, čo sa im vďaka jedinečnému dvojdňovému programu určite podarí. 

Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Koncerty

Banská Bystrica opäť ožije folklórom. Pandemické opatrenia minulý rok značne ovplyvnili chod najkvalitnejších festivalov. Toto leto to však organizátori návštevníkom naplno vynahradia. Od 5....

Správy

13. ročník One Day Jazz Festivalu otvorí pre návštevníkov svoje brány už koncom júna. Počas pandémie sa jeho priority nemenia, no niektoré sa dostávajú...

Koncerty

Festival Verím Pane 2021 začne v sobotu 24. júla o 11:00 hod. svätou omšou v námestovskom amfiteátri. Hudobný program bude nasledovať v čase od 14:00...

Koncerty

Najväčší environmentálny benefičný open-air festival Ekofest otvorí svoje brány 19. júna 2021. Po 13-tich rokoch sa vracia na pôvodné miesto – do pekných záhrad Západoslovenského...