Projekt Bastien prichádza po ročnej pauze s progresívnou skladbou a bizardným videoklipom
Kapely

Projekt Bastien prichádza po ročnej pauze s progresívnou skladbou a bizardným videoklipom

Článok prečítate za: 1 min.

V roku 2018 prišla Bastien so songom Your Lady, ktorý bol v celku priemerným. Tentokrát zvolili podctivu cestu a vsadili na jednoduchý, chytľavý text, okorenený beatom, elektronikou a poriadnými bassmi. Stále však ostali verní piánu!

Bastien sa netají tým, že inšpiráciou pre texty sú muži a životné sklamania v láske. Vo svojich textoch vždy apelovala na doležitost porozumenia vo vzťahoch, upozorňovala na bezhlavé zamilovanie a hlavne chcela motivovat ženy, aby boli silnými a netrpeli a tak to je aj vo For You. Kde  nádej strieda sklamanie a hrdost zasa bojuje s definitávnou prehrou v láske. 

Vo videoklipe si Bastien nasadila korunu. A sebavedomo sa vyhlásila za královnu EDM. Okrem toho je to aj symbol.

„Ženy majú byť silné, stále vzpriamené, akoby niesli korunu na hlave a nenechať si lichôtkami, sladkými rečami poblázniť hlavu a skláňať sa k plaču nad niečím, čo nemá budúcnosť či nechať si lámať srdce.“ Je to ďalšia osobná pieseň našej Bastien, ktorá je jak písaci stroj na pesničky.

Album pokrstí už 7.9.2019 v Ostrave v Brickhouse. Okrem krstu to bude prvá LIVESHOW, kde sa predstavý s celým teamom a to tanečníkmi, Bastien Dancers, ktorí sú aktuálnymi českými leadrami  a majstrami v Street dance, s kapelou, ktorú tvoria skúsení českí hudebníci a tiež predvedú poriadnú LIGHTshow.

Páčil sa Vám tento článok?

Pridajte hodnotenie kliknutím na hviezdičku

Priemerné hodnotenie / 5. Počet hlasov:

Projekt Bastien prichádza po ročnej pauze s progresívnou skladbou a bizardným videoklipom
Pridať komentár k článku

Napíšte svoj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

To Top