Koncerty

Prvý jarný deň prichádza – na aké koncerty by ste mali ísť?

V deň jarnej a jesennej rovnodennosti je na všetkých miestach na Zemi deň s rovnakou dĺžkou slnečného svitu – 12 hodín. V deň jarnej rovnodennosti na severnom póle po prvýkrát po šiestich mesiacoch vychádza Slnko – končí sa polárna noc a nastáva polárny deň. Na južnom póle nastáva presne opačný jav. Slnko zapadá a tým sa končí polárny deň a nastáva polárna noc.

Prvého jarného dňa sa určite neviete dočkať ani vy. Príroda opäť ožíva s ňou aj mesto a kultúrne podujatia. Na aké by ste sa mali najbližšie vybrať? Prinášame Vám niekoľko tipov.

Avantasia – MOONGLOW WORLD TOUR 2019

Takmer neuveriteľná senzácia! Najúspešnejšia rocková opera všetkých čias po 3 rokoch opäť prevalcuje Európu a svet. A jej svetové turné začína práve u nás, na Slovensku!

Táto rocková opera je známa svojím výborným speváckym aj muzikantským obsadením na albumoch aj na živých koncertoch, preto je určite sa na čo tešiť. Samozrejme nesmieme nespomenúť hitové skladby, či už ide o dravé rockové vypaľovačky, nádherné balady, alebo heavy metalové ikony.

Vstupenky nájdete priamo tu!

KALI DOVI DOPO TOUR 2019

Táto TOUR bude obsahovať exkluzívnych len 6 koncertov na Slovensku a  5 koncertov v Českej republike. Osobám mladším ako 15 rokov bude vstup povolený len v doprovode zákonného zástupcu.

Vstupenky nájdete priamo tu!

The Duchon´s

Pocta legendárnemu slovenskému spevákovi. Hudobno-tanečná divadelná show, kde zaznejú nesmrteľné hity interpretované Karolom Duchoňom v novom šate, v podaní špičkových mladých slovenských umelcov na čele s Patrikom Vyskočilom, v aranžmánoch Antona Popoviča. V réžii a choreografii Jána Ďurovčíka.

Vstupenky nájdete priamo tu!

U.D.O. – Steelfactory World Tour

U.D.O. – Udo Dirkschneider, spevácky buldozér z Nemeckého Wupretahlu ma na krku už 66 krížikov a je neuveriteľné s akou energiou stále koncertuje a skladá nové skladby. Len nedávno križoval Európu s rozlúčkovým programom, respektíve posctou svojim domovský ACCEPT, s ktorými začiatkom osemdesitych rokov dobyli celý svet. Teraz sa podľa jeho slov definitívne rozlúčil s pesničkami starých parťákov, ale to predsa nejde. Duch ACCEPT je viac než dobre počuteľný aj v nových skladbách, strého psa novým kúskom nenaučíš…

Vstupenky nájdete priamo tu!

Symfobia + NoControl Tour

Dve tváre metalu! Príďte sa pozrieť na jedinečnú metalovú show, ktorá Vám predstaví dve tváre tohto žánru.Moderný melodický metal v podaní kapely NOCONTROL a symfonický metal v podaní kapely SYMFOBIA s dvoma speváčkami.Energiou nabitý dvojkoncert, ktorý by si nemal nechť ujsť žiaden fanúšik tohto žánru.

Vstupenky nájdete priamo tu!

V ďalšom článku Vám predstavíme najlepšie letné koncerty roku 2019!

Prvý jarný deň prichádza – na aké koncerty by ste mali ísť?
To Top