Hľadáte niečo konkrétne?

Koncerty

Prvý ročník HAGO FESTu otvorí Gladiator, Peter Cmorik i sexy TWiiNS

V Žemberovciach bude uprostred augusta poriadne horúco a veselo.  V dňoch od 17.8. do 18.8. sa chystá prvý ročník festivalu HAGO FEST, ktorý si nenechajú ujsť ani slovenské spevácke hviezdy.

V malebnej dedine Žemberovce pri Leviciach sa prvý raz v histórii koná festival HAGO FEST. To, že uprostred augusta, v dňoch 17.8. – 18.8.2018, bude v Penzióne Žemberovce poriadne živo, svedčí aj atraktívny hudobný program, ktorý organizátori pripravili už počas prvého ročníka. O nezabudnuteľnú atmosféru sa určite postarajú skvelí hudobní hostia. 

Prvý deň návštevníkov festivalu privíta a roztancuje DJ, ďalej MAIDEN TRIBUTE BAND či skupina Dynastia. Čerešničkou na torte piatkového večera bude bezpochyby skupina Gladiator, ktorá poteší fanúšikov svojimi nesmrteľnými hitmi ako Neviem ťa nájsť, Kúpim si pekný deň, Nemôžem dýchať, Milióny ciest, Keď sa láska podarí, Pesnička o Medulienke, Dnes je skvelý deň a mnoho ďalších. 

Reklama
Deň detí v Maríne: Za všetkých počas benefičného koncertu hovorili usmiate oči

Letné festivaly a akcie vonku majú svoju jedinečnú atmosféru. Veľmi sa tešíme na HAGO FEST a pripravíme si niečo špeciálne na túto akciu,“ vyjadril sa o účasti na HAGO FESTE frontman kapely Miko Hladký. 

Neopakovateľná atmosféra čaká na návštevníkov aj počas druhého dňa. Skvelé podujatie  a sobotnú noc plnú zábavy otvorí skupina SALCO či zabávači Kajzer a Meluš. 

O výnimočný štart prvého ročníka sa určite postarajú aj očarujúce TWiiNS, ktoré majú  na konte spolupráce s  americkými rappermi ako sú FloRida, Snoop Dogg a Sean Paul. „Na festival sa veľmi tešíme, najmä na jeho atmosféru. Keďže sme vyrastali neďaleko, určite stretneme aj mnoho našich priateľov a rodinu,“ povedalo o HAGO FESTE najznámejšie spevácke duo dvojičiek, ktoré sa na svoje vystúpenie veľmi teší.

Reklama
Objatie tónov si podmanilo Levické hradné námestie

Svoje hity príde zahrať aj skupina METROPOLIS, no touto slovenskou rockovou kapelou zábava ani zďaleka nekončí.  Ruku k dielu k úspešnému štartu 1. ročníka HAGO FESTU príde priložiť aj Peter Cmorik, ktorý sa aj vďaka svojmu nezameniteľnému chrapľáku postará o to, že sa na festival v Žemberovciach len tak ľahko nezabudne. So svojou skupinou PETER CMORIK BAND zahrá hity, ktoré netreba nijak zvlášť predstavovať, zaznejú však i celkom nové skladby z pripravovaného albumu. „Na toto podujatie sa s chlapcami tešíme, lebo pomáhame odštartovať niečo nové. Vízia usporiadateľa je vytvoriť tradíciu tohto festivalu a každoročne tak vdýchnuť do Žemberoviec život a priniesť tak do regiónu hudobný zážitok. Verím, že to bude raketový štart,“ vyjadril sa nadšene talentovaný spevák. 

Okrem hudobných zážitkov čakajú návštevníkov festivalu aj iné atrakcie. V sobotu najmä pánske oko poteší súťaž MISS MOKRÉ TRIČKO. Zároveň je tu výzva pre odvážne dievčatá, ktoré sa môžu zapojiť do súťaže a vyhrať pekné ceny.

Tomáš Klus po vyše roku vystúpi konečne aj na Slovensku

Kto chce zažiť zábavu a nezabudnuteľnú atmosféru, mal by byť uprostred augusta v Žemberovciach!

Reklama

Vstupenky na podujatie sú dostupné na https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/hago-fest/

Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Koncerty

Dom kultúry Javorina v Starej Turej sa v nedeľu, 13. decembra 2020, stal miestom konania v poradí už deviateho ročníka benefičného koncertu Dúha v srdci. Pre ľudí s mentálnym...

Novinky zo sveta hudby

Kapela Gladiator sa svojich 30 rokov chystá oslavovať spolu so svojimi fanúšikmi, priaznivcami, podporovateľmi. Na rok 2021 už chystá 30 klubových koncertov po celom...

Novinky zo sveta hudby

Na hudobnej scéne sa dlhé roky prezentovala len ako súčasť dua TWiiNS, výnimočne spievala samostatne v rôznych televíznych programoch. Od minulého roka sa oficiálne pripravovala...

Koncerty

Siedmy ročník tradičného podujatia Rockový večer sa uskutoční 22. februára 2020, vstupné je dobrovoľné a celý výťažok bude venovaný dvojročnej Sabinke. Finalistka Superstar 2018, víťaz...