Hľadáte niečo konkrétne?

Koncerty

Prvý školský deň? Nevadí, rozlúč sa s letom na týchto koncertoch!

Prichádza prvý školský deň. Už 2. 9. 2019 sa otvárajú brány základných a stredných škôl. Mnohí žiaci sa do školy tešia a iným žiakom by zase nestačili ani dva roky prázdnin!

Letné koncerty a festivaly sú nenávratne preč, ale netreba byť smutný. V septembri ťa po celom Slovensku aj Českej republike stále čakajú skvelé koncerty a my si teraz ukážeme najlepšie z nich.

Ariana Grande – O2 arena Praha

Do Prahy speváčka dorazí v rámci výpravného svetového turné, ktorým podporuje nedávne vydanie dosky Sweetener. Speváčka vystúpi celkom v devätnástich metropolách, okrem iného v Londýne, Paríži, Viedni, Dubline, Berlíne alebo Glasgow. Jednou zo zastávok bude aj pražská O2 arena, kde sa predstavia 8. 9. 2019.

Reklama

Fanúšikov čaká nezabudnuteľná show, počas ktorej speváčka zaspieva väčšinu svojich známych hitov, ale dôjde samozrejme aj na songy z dosky Sweetener či na absolútnej hudobnej novinky z jej repertoáru. Okrem klasických vstupeniek na sedenie a státie budú k zakúpeniu aj špeciálne VIP balíčky obsahujúce špeciálne darčeky, zážitky alebo aj osobné stretnutie s Arianou Grande!

Zobraziť podujatie

Goodbye Summer Party 2019 – Mestský park Pomlé Šamorín

Štvorica BONEY M dobíjala koncom sedemdesiatych a začiatkom osemdesiatych rokov európske hitparády. Ich biografia hitov je rozsiahla. Skupina mala osem hitov Number One v európskych hitparádach a patria k tým najlepším s disko éry: Daddy Cool, Sunny, Ma Baker, Belfast, Rivers Of Babylon, Brown Girl In The Ring, Rasputin, Mary’s Boy Child.

Reklama

Na Slovensko prichádza odohrať koncert zakladajúca členka kapely Sheyla Bonnick s projektom The sound of BONEY M. Strhujúca show sa uskutoční 13. septembrav Šamoríne v mp Pomlé v rámci festivalu Goodbye summer party 2019.

Zobraziť podujatie

Horkýže Slíže – Club Hron

Už po tretíkrát v Clube Hron zaznejú skvelé piesne, od tejto legendárnej rockovej kapely. Skvelý koncert si užijete, už 13.septembra v clubovej atmosfére, ktorá má svoje čaro.

Reklama

Neváhajte a zakúpte si už teraz najlepšie miesta, na toto vystúpenie.

Horkýže Slíže sú slovenská punk rocková hudobná kapela, ktorá vznikla 4. novembra 1992 v Nitre. Na začiatku kariéry hrali prevažne hard rock, neskôr comedy rock, ktorý býva tiež označovaný ako naivný punk.

Zobraziť podujatie

Reklama

Michael Bublé – O2 arena Praha

Držiteľ ceny Grammy Michael Bublé sa predstaví 17.9.2019 v pražskej O2 aréne v rámci podpory svojho nového albumu („love“).

Do Českej republiky sa vráti po viac ako piatich rokoch od svojej poslednej návštevy. Má za sebou päť vypredaných svetových turné, získal štyri ceny Grammy a počas svojej mimoriadnej kariéry predal viac ako 60 miliónov nahrávok.

Zobraziť podujatie

Reklama

Petržalský festival – Závodisko – Dostihová dráha Bratislava – Petržalka

Vychutnaj si nezabudnuteľnú atmosféru na prvom multižánrovom festivale svojho druhu na Slovensku. Na svoje si tu príde naozaj každý! Poznač si v kalendári prvý septembrový víkend 7.-8. 9. 2019 a priprav sa na poriadnu 2-dňovú nálož kultúrno-zábavného programu, aká tu ešte nebola.

Rytmus, No Name, FÍHA tralala, Majk Spirit a H16, Polemic, Ego, Elán Revival… tešiť sa môžeš na bohatý kultúrny a sprievodný program z každého súdka pre tých najmenších, tínedžerov, dospelých či seniorov.

Zobraziť podujatie

Reklama

Street Fest 2019 – Futbalové ihrisko Staškov Olešná

Už čoskoro sa budete môcť zúčastniť ďalšieho ročníku STREET FEST, ktorý sa opäť uskutoční vo futbalovom areály FK Slávia Staškov. Tento krát sa o nezabudnuteľný zážitok postarajú interpreti ako Majk Spirit, Veronika S. či Boki.

Tento ročník sme spojili s darovaním krvi a nesie podnázov DARUJ KRV – DARUJ ŽIVOT. Bližšie informácie nájdeš nižšie, takže sa neváhaj zapojiť, pridaj sa, podpor dobrú vec a získaj vstupenku úplne ZADARMO!!! Vidíme sa všetci na Staškove! V areály Vás čaká graffity performance, tattoo & barber worksop a mnoho iného.

Zobraziť podujatie

Reklama

Rozlúčka s letom pre deti – Miro Jaroš – Amfiteáter Trnava

Tradičné podujatie Mesta Trnava “Rozlúčka s letom” tento rok pridáva ku klasickému večernému podujatiu aj samostatné poobedné podujatie určené pre rodiny a našich najmenších.

Návštevníci sa môžu tešiť na koncert Mira Jaroša s kapelou v prostredí krásneho trnavského amfiteátra.

Zobraziť podujatie

Reklama

Evanescence (US) – Areál Slávie Trnava

Svetová gothic-rocková jednotka na svojom európskom turné 2019 konečne aj na Slovensku ! Na plnohodnotnom koncerte odohrajú Evanescence svoje megahity, najznámejšie skladby, plus výber toho najlepšieho z ich tvorby.

Grammy ovenčení Evanescence sa na Slovensku predstavia poprvýkrát vo svojej kariére. Tento hudobný sviatok ozvláštnia ešte aj mimoriadne zaujímaví hostia. Hrať sa bude už od poobedia 7.9.2019 – od 17:00. Hlavná hviezda Evanescence o cca 21:00″.

Zobraziť podujatie

Reklama

Don Diablo in Bratislava – Incheba Expo Aréna

Siedmy najlepší svetový DJ Don Diablo je späť po jeho vypredanej minuloročnej show v Bratislave.

Tentoraz prichádza so svojou najväčšou stredoeurópskou produkciou „FUTURE XL“. Táto masívna show nás privedie do budúcnosti.

Don Pepijn Schipper, známy pod menom Don Diablo, je holandský DJ, producent, hudobník, spevák a skladateľ elektronickej tanečnej hudby. Je známy svojím futuristickým hudobným štýlom a tým, že vo väčšine nahrávok používa vokály. V roku 2011 bol na 11. mieste v Top 100 DJs. V roku 2016 bol na Beatport uvedený ako najlepší umelec roka. V roku 2018 sa umiestnil na 7. mieste Top 100 DJ Mag.

Reklama

Zobraziť podujatie

Rozlúčka s letom – S Hudbou vesmírnou a Bystrík Banda – Amfiteáter Trnava

Aby sme za výnimočným trnavským letom dali dokonalú bodku, Mesto Trnava pre vás opäť pripravilo podujatie Rozlúčka s letom, ktoré sa uskutoční 7. septembra 2019 ako alternatíva k hlavnému jarmočnému pódiu a programu.

Tešiť sa môžete na spojenie dvoch kapiel – S Hudbou vesmírnou a Bystrík Banda.

Reklama

Zobraziť podujatie

Reklama
Reklama www.bedy.sk
Reklama

Prečítajte si tiež:

Novinky zo sveta hudby

Kapela Horkýže Slíže oznámila na 14.9.2021 vydanie nového albumu Alibaba a 40 krátkych songov 2. Okrem krstu, ktorý sa bude konať v Music a...

Kapely

Nový album kapely Horkýže Slíže Alibaba a 40 krátkych songov 2 sa oficiálne poleje alkoholom 14. septembra v známom nitrianskom hudobnom klube Music a...

Správy

Skupina NO NAME je na hudobnej scéne 25 rokov! Výročie existencie kapely oslavujú chalani samozrejme hudbou. Presne na deň výročia predstavili novú skladbu „Elity“,...

Kapely

Oslávte záver prázdnin divadlom, hudbou, tancom, umením – kultúrou! Po roku je tu opäť Záleská divadelná púť, festival pre deti a ich neposlušných rodičov....