Zaujímavosti

Prvým koučom The Voice Česko Slovensko je Vojta Dyk!

Televízie Markíza a Nova nasadia už na jar 2019 do vysielania jeden z najúspešnejších svetových formátov The Voice. Do kresiel pre koučov zasadne štvorica osobností vybraných z najlepších českých a slovenských spevákov a hudobníkov. O tom, kto zo súťažiacich dostane šancu na postup, rozhodne práve kouč otočením svojho kresla. 

Prvým koučom The Voice Česko Slovensko sa stane spevák a muzikant Vojta Dyk, ktorý bude vôbec po prvýkrát v histórii súčasťou takto veľkej talentovej šou. Vojta má jeden z najväčších hlasových rozsahov na českej aj slovenskej hudobnej scéne, je uznávaným profesionálom vo svojom obore a v súčasnej dobe exceluje v swingovej formácii B-Side Band. 

„Už dlho som dostával ponuky na rôzne televízne projekty, ktoré som úspešne odmietal. Rozhodovanie bolo dlhé, pretože sa veľmi do televíznej zábavy nepchám, ale v tomto prípade mi dáva zmysel to, že všetci ľudia, ktorí sa do súťaže prihlásili, už vedia spievať, a ide len o to pomôcť im, nakopnúť, možno aj poradiť. Takže žiadne zosmiešňovanie, ale skôr snaha pomôcť. Takže vlastne samé pozitíva. S tým do toho idem. To mi dáva zmysel,“ hovorí Vojta Dyk. 

„Táto šou je o hlase, hľadáme najlepší hlas oboch krajín a na ničom inom vlastne nezáleží. V tom je práve sila tohto formátu, a preto je aj naďalej jednou z najlepších šou na svete,“ hovorí kreatívny producent a režisér šou Pepe Majeský. 

Kto zvíťazí, stane sa novou speváckou hviezdou a získa výhru v hodnote 75 000 eur? Vzrušujúci súboj o prestížny titul The Voice Česko Slovensko odštartuje na obrazovkách televízií Markíza a Nova už čoskoro.

To Top