Queenie vzdajú poctu Freddiemu Mercurymu v štyroch slovenských mestách!

0
14
views

Kapela Queenie pochádza z Prahy a bola založená v roku 2006 partiou mladých študentov a kamarátov. Postupom času sa projekt dostal až na profesionálnu úroveň a tak Vám na Slovensko prinesie Live Forever – poctu Freddiemu Mercurymu!

Hoci to znie takmer neuveriteľne, ale Freddie Mercury vlastne oslávi svoje 70 – te narodeniny na Slovensku a to dokonca v štyroch mestách. Táto jedinečná show vzdáva hold legendárnemu spevákovi a môžete si ju vypočuť vďaka absolútnej európskej špičke tohto žánru – kapele Queenie.  Ich umenie ocenil dokonca aj Brian May, gitarista legendárnej kapely Queen, ktorý bol z ich vystúpenia nadšený.

Tešiť sa môžete na veľkolepú, nadupanú šou, počas ktorej budete mať pocit, že sa pozeráte na skutočného Freddieho. Queenie totiž nielen dokonale ovládajú repertoár Queenu, ale majú aj rovnaké hudobné nástroje a kostýmy. Ich koncerty sú jednoducho pastvou pre oči aj uši. Nenechajte si ujsť slovenskú časť turné tejto tribute kapely a navštívte jeden zo štyroch koncertov, na ktorom si zaspomínate na nesmrteľného Freddieho.

Queenie si môžete vychutnať v Košiciach, Žiline, Bratislave a Nitre. Všetky informácie a vstupenky nájdete priamo na www.tootoot.sk.