Koncerty

Rádio Srdcem přiveze na vánoční trhy na Staroměstské náměstí kapelu Kryštof

V sobotu 9. prosince proběhne v rámci vánočních trhů na Staroměstském náměstí charitativní koncert s názvem Rádio srdcem pro Život dětem. Na něm vystoupí například kapela Kryštof, Mirai & Poetika, Marek Ztracený, Anna K a další. Celým odpolednem budou provázet moderátorské tváře rádia Evropa 2 a Frekvence 1, například Petr Říbal nebo Peter Cerha alias NASTY a další.

Pro děti je připraven zábavný program s populárním prasátkem Pigy. Vstup na koncert je zdarma. Během koncertu bude ale možné přispívat na sbírkové konto Života dětem formou zaslání DMS, telefonátu do call centra nebo prostřednictvím nákupu sbírkového předmětu, který budou prodávat dobrovolníci v průběhu akce.

Charitativní koncert a dětský program s názvem Rádio srdcem se uskuteční v sobotu 9. prosince na Staroměstském náměstí v Praze. Začne ve 14.00 hod. a potrvá až do 19. hodiny. Program zahájí nejprve blok nazvaný Pigy srdcem, který je věnován zejména těm nejmenším. Populární prasátko Pigy si pro děti připravilo taneční a hudební vystoupení a kouzelnická představení. Od 16:40 pak přijde na řadu koncert pod záštitou rádií Frekvence 1 a Evropa 2. Na něm vystoupí kapela Kryštof, Mirai & Poetika, Marek Ztracený, Anna K, Sebastian, Peter Aristone a další. Celým odpolednem budou provázet moderátorské tváře známé z rádia, například Jana Knížková, Roman Mikesch, Ranní tým Frekvence 1 a další.

Během koncertu budou mít lidé možnost zakoupit na místě sbírkové předměty, svíčky, jejichž koupí přispějí na sbírkové konto Života dětem.

„Máme velkou radost, že se generálním partnerem tohoto úžasného projektu stala společnost Lidl, která již sedmým rokem pořádá ve všech svých prodejnách velkou sbírku pro rodiny s vážně nemocnými dětmi pod názvem Srdcem dětem. Je pro nás velkou ctí, že právě naše organizace může z peněz získaných touto sbírkou pomáhat konkrétním dětem, které se bez naší podpory neobejdou. Jsme vděční všem laskavým lidem, kteří nám přispívají již 18 let. Děkujeme,“ říká ředitelka společnosti Život dětem Maria Křepelková.

To Top