Zaujímavosti
žiadne hodnotenie

Rakby má novú lásku. Má to však háčik!

Raper Rakby sa predstavil vo svojej novej skladbe v nezvyčajnej polohe, v úlohe speváka. V príjemnej skladbe 4-kolesová láska sa vyznáva z lásky k autám, ale aj ženám. Príbeh letnej lásky sa však skončí celkom inak, ako by ste očakávali. Pozrite si jeho nový videoklip!

Prekvapuje. Rakby sa vracia s novým zvukom a vizuálom, ktorý poteší nejedného milovíka áut a krásnych žien. Tento raz však nečakajte párty a bujarú zábavu, mladý raper skľudnil tempo a v príjemnej funky skladbe dokonca zaspieval. Okrem toho predstavil svoju novú lásku: “Milujem autá, tento krásny chevrolet camaro je klasika.

Zamiloval som sa však do živých nástrojov. Pracujem so skvelými muzikantmi a z výsledku sa veľmi teším,” prezradil Rakby, ktorý v spolupráci s gitaristom Samuelom Kovácsom pripravuje nový album. “Bude to niečo iné, ako som robil doteraz, myslím, že to ľudí prekvapí”.

Živá kapela Rakybho sprevádza nie len na vystúpeniach, ale aj vo videoklipe. V ňom si hlavnú ženskú úlohu zahrala herečka Silvia Mannová. Za kamerou stál Ján DoubleJ Jančok. Skladbu 4-kolesová láska produkoval Samuel Kovács s Rakbym.

Pridať komentár

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

To Top