Rakby predstavil klip plný luxusu s posolstvom o kráse!

0
31
views

Raper Rakby sa z hudobnej scény na chvíľu vytratil, no vracia sa naozaj vo veľkom štýle. Predstavil horúcu novinku, skladbu Prázdna, v ktorej stavil na to, čo mu ide najlepšie – humor. Luxusný videoklip plný krásavíc a módy však dýcha niečím úplne iným – dobrou náladou a priateľstvom. Nechýba ani pozitívny odkaz – na vzhľade nezáleží. 

Jeden z produkčne najdrahších videoklipov u nás totiž nakrúcal 7 dní v tureckom rezorte Mardan Palace a pracoval na ňom s tímom okolo Slovak & Czech Fashion Awards. Klip režíroval tanečník a choreograf Filip Jankovič, ktorý spolupracoval v minulosti na klipoch Georgea Michaela či Jessie J. Scenár dodal samotný Rakby, ktorý svoj klip zveril do rúk skúseného kameramana Caryho Hubbsa z Los Angeles a výsledok naozaj stojí za to: “Nakrúcanie bolo náročné, nikdy som netočil klip tak dlho, s toľkými ľuďmi, na toľkých lokáciách, v zahraničí. Pre mňa je to určite splnený sen,” prezradil Rakby, ktorý na skladbe Prádza spolupracoval s Tretinom z produkčnej spoločnosti Beattuners.

Vo videu si hlavnú úlohu strihla Rakbyho priateľka, tanečnica Mony Sakmanová, ktorú na konci nakrúcania čakalo to najväčšie prekvapenie zo všetkých. Mladý raper totiž svoju dlhoročnú partnerku požiadal o ruku. Skladba Pozrite si horúci, letný videoklip, ktorý vás naladí na tú správnu letnú vlnu.