Kapely

Ramchat zverejnili novú skladbu a budú hrať v Rusku

Martinskí pagan metalisti Ramchat, ktorí sa tešia v originálnom mixovaní death / black metalu, zverejnili na svojom YouTube kanály svoju novú pieseň “Neodpúšťam!”

Ako sa vyjadril leader kapely, Hirax, jedná sa o netypickú skladbu pre Ramchat. “Začína doom metalovo, aby sa v strede spustila šialená jazda klepačiek. Aj v texte som sa pustil do témy, ktorej som sa v metalovom podaní ešte nedotkol.”

Skladba sa objaví na chystanom novom albume Ramchat, ktorý vyjde v lete 2020. “Na hrubo plánujeme, že nový album pokrstíme 6. 6. 2020 na druhom ročníku KrutoFestu v Martine. Dovtedy si naši fanúšikovia môžu zadovážiť predošlé albumy, hlavne dávam dôraz na CD Atrana a CD Bes / Karpaty, ktoré sú temer vypredané. Máme z nich posledné kusy a v takejto podobe ako vyšli, ich už nikdy nedolisujeme. Nájdete ich na Hirax Shope a je to aj s možnosťou venovania, stačí písať do poznámky svoje želanie.” vyjadril sa gitarista Pavel Hirax Baričák.

Ramchat zahrá v nedeľu 1. 12 v Moskve a v pondelok, 2. decembra, v Petrohrade, kde bude doprevádzať ruskú pagan metalovú legendu Pagan Reign pri jej návrate na domáce pódiá.

Pagan Reign totiž dlhé roky doma nekoncertovali. Vrátili sa na scénu po dlhých dvanástich rokoch s albumom Once again (2018) a tohtoročnou novinkou Art of the Time, ktorú pokrstia práve so Slovákmi Ramchat.

To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Váš nákup Položka odstránená. Späť
  • Žiadne produkty v košíku.