Zaujímavosti

Rami Malek získal Oscara za Bohemian Rhapsody!


Článok prečítate za: 1 min.

Herec Rami Malek získal na 91. ročníku odovzdávania Oscarov sošku za najlepšieho herca za film Bohemian Rhapsody, v ktorom stvárnil legendárneho speváka Freddieho Mercuryho!


Rami Malek porazil dokonca aj takých silných hercov ako sú Christian Bale alebo Dick Cheney. Herec bol dokonca najhorúcejším kandidátom na výhru Oscara a nakoniec sa to aj podarilo. Gratulujeme!


https://www.youtube.com/watch?v=iy4GL6RtVOk

Film Bohemian Rhapsody je oslavou rockovej skupiny Queen, ich hudby a predovšetkým Freddieho Mercuryho, ktorý svojou tvorbou i životom vzdoroval všetkým mysliteľným stereotypom, vďaka čomu sa stal jedným z najvýraznejších umelcov na svete!

Snímka mapuje raketový vzostup nekonvenčné skupiny prostredníctvom ich revolučného zvuku a ikonických piesní, ako sú “We Will Rock You”, “We Are the Champions” alebo práve “Bohemian Rhapsody“.


Ich príbeh začína bleskovým štartom, pokračuje neriadenú životnú špirálu a vrcholí nezabudnuteľným, strhujúcim vystúpením na koncerte Live Aid v roku 1985. Na jeho pódiu Queen na čele s Freddiem predviedli jednu z najväčších šou v histórii rocku. Ich hudba bola a stále je ohromnou inšpiráciou pre celý svet!

Páčil sa Vám tento článok?

Pridajte hodnotenie kliknutím na hviezdičku

Priemerné hodnotenie / 5. Počet hlasov:


Rami Malek získal Oscara za Bohemian Rhapsody!
Pridať komentár k článku

Napíšte svoj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!