Zaujímavosti

Rami Malek získal Oscara za Bohemian Rhapsody!

Herec Rami Malek získal na 91. ročníku odovzdávania Oscarov sošku za najlepšieho herca za film Bohemian Rhapsody, v ktorom stvárnil legendárneho speváka Freddieho Mercuryho!


Rami Malek porazil dokonca aj takých silných hercov ako sú Christian Bale alebo Dick Cheney. Herec bol dokonca najhorúcejším kandidátom na výhru Oscara a nakoniec sa to aj podarilo. Gratulujeme!

https://www.youtube.com/watch?v=iy4GL6RtVOk

Film Bohemian Rhapsody je oslavou rockovej skupiny Queen, ich hudby a predovšetkým Freddieho Mercuryho, ktorý svojou tvorbou i životom vzdoroval všetkým mysliteľným stereotypom, vďaka čomu sa stal jedným z najvýraznejších umelcov na svete!

Snímka mapuje raketový vzostup nekonvenčné skupiny prostredníctvom ich revolučného zvuku a ikonických piesní, ako sú “We Will Rock You”, “We Are the Champions” alebo práve “Bohemian Rhapsody“.

Ich príbeh začína bleskovým štartom, pokračuje neriadenú životnú špirálu a vrcholí nezabudnuteľným, strhujúcim vystúpením na koncerte Live Aid v roku 1985. Na jeho pódiu Queen na čele s Freddiem predviedli jednu z najväčších šou v histórii rocku. Ich hudba bola a stále je ohromnou inšpiráciou pre celý svet!


Rami Malek získal Oscara za Bohemian Rhapsody!
To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Váš nákup Položka odstránená. Späť
  • Žiadne produkty v košíku.