Koncerty

Rammstein sa vrátia do Prahy, aby tu odpálili svoj koncert hneď dvakrát!

Ešte 17. septembra kapela Rammstein oznámila na svojich stránkach: “Takmer hotovo! Orchester a zborové nahrávky v Minsku pre album číslo 7.” 

Už je to takmer desať rokov, odkedy fanúšikovia kapely Rammstein museli dlho čakať na pokračovanie “Liebe Ist Für All Da”. Niet preto divu, že oznámenie novej nahrávky sa medzi fanúšikmi rozšírilo ako požiar. Ďalšou pozitívnou správou je turné k novému albumu na jar 2019 a ešte lepšou správou pre fanúšikov zo Slovenska a Českej republiky je to, že Rammstein príde do Prahy!

Dva roky od svojho brutálne dobrého koncertu v Prahe sa nemecký Rammstein vrátia do Prahy. Na rovnakom mieste v Eden Aréne vystúpia dňa 16 a 17. júla 2019.

Rammstein je nemecká industrial metalová skupina pochádzajúca z Berlína, ktorá sa začala formovať na začiatku roka 1994. Zaraďujú ju medzi industrial metalové skupiny s prvkami elektronickej hudby. Väčšina textov je v nemčine, no majú aj anglické skladby a jednu španielsku.

Rammstein je jednou z mála hudobných skupín, ktoré sa po personálnej stránke od vzniku nezmenili, pretože kapelu neopustil ani jeden člen.

To Top