Novinky zo sveta hudby

Raperka DITA predstavuje svoj druhý song a videoklip s názvom NAVŽDY

Hodinu pred koncom osláv svojich sedemnástych narodenín prekvapila mladá talentovaná raperka, ktorá si hovorí DITA svojím, už druhým, songom a videoklipom s názvom NAVŽDY. 

„Oproti prvému singlu, cítim posun hlavne v tom, že to nie je živelné, mladícko-divoké, ale serióznejšie aj preto, že som začala chodiť na spev na konzervatórium,“ – prezrádza čerstvá sedemnástka Dita a pokračuje: -„Hudbu mi robil Abe a text som si napísala sama. Veľmi sa mi páčila Abeho hudba, zaregistrovala som ho, keď robil Majkovi Spiritovi Primetime. Odkúpila som od neho štyri skladby, toto je prvá, takže ešte budem textovať do jeho hudby.“

O novej skladne nám Dita prezradila, že text pojednáva všeobecne o slove NAVŽDY, ale: „Vyvraciam existenciu, že navždy je skutočne navždy, lebo aj keby to bolo do konca nášho života, nie je to navždy. Mám sedemnásť, nemusím mať vždy pravdu, ale aj mne sa stalo, že sľúbené navždy nebolo navždy. Napriek tomu je pesnička optimistická. Inak v texte opisujem situácie s kamarátmi, s frajermi nielen mojimi, ktoré sa udiali mne aj v mojom okolí.“

Dita prichádza nielen so singlom, ale rovno s videoklipom, ktorý sa nakrúcal na Myjave a v Bratislave. Videoklip má samozrejme scenár, ktorý robila v spolupráci s Marcelom z produkcie samotná interpretka DITA a skvele si zajazdila na koni. „Jazda na koni evokuje vo mne slobodu a aj keby som mala ostať sama, viem byť spokojná a šťastná,“ – prezrádza mladá raperka. 

Okrem toho by rada poďakovala Tomimu Popovičovi, s ktorým trávila veľa svojho hudobného a umeleckého času, napriek tomu, že na skladbe  nemá priamy podiel, veľa ju naučil hlavne v speváckej línii.  A samozrejme má jediné želanie – aby skladba oslovila čo najviac ľudí a aby sa páčila.

To Top