Viac...

Recenzia: Martin Harich spojil na jednom CD zvuk aj obraz svojho jedinečného akustického koncertu!

Na konci mája prebehol krst akustického CD a súčasne DVD „G2 Acoustic Stage“ od mladého slovenského speváka Martina Haricha. Krstným otcom tohto akustického kompletu sa stal spevák Peter Cmorík, ktorý podobne ako aj Martin sa zúčastnil hľadania Superstar. A prejdime k samotnému CD… :-)


…, ktorého dejstvo sa  odohráva v pražskom klube Retro Music Hall, uzrelo svetlo sveta v marci tohto roka. Cédečko označené ako “G2 Acoustic Stage” sa ocitlo aj na obrazovke českej televízie Óčko. Patrí už k tretiemu vydanému počinu po Martinovom debutovom albume “Príbeh snov“, ktorý vyšiel v roku 2011 a druhom albume Nech z minulého roka.

Charizmatickému spevákovi bol akustický koncert so svojou kapelou Musitany Hope na mieru ušitý a predviedol rozsah hlasu v celej svojej kráse. :-)

BOOK_OCKO-G2-HARICH-rozrazeno.indd

„Rozhodli sme sa pokrstiť tento album, pretože som presvedčený, že si to zaslúži. Dlho sme sa pripravovali a tešili  na nahrávanie spolu s mojou kapelou Musitany Hope, atmosféra na koncerte v klube bola vynikajúca a myslím, že celé sa to podarilo. Teším sa výsledku a verím, že poslucháčom a divákom sa bude album páčiť,“ prezradil Martin Harich v skoršom rozhovore.

Recenzia:
Do rúk sa Vám dostane celkom obyčajné CD, ktoré však ukrýva aj DVD z akustického koncertu. V priloženej titulnej brožúrke nájdete aj fotografie z “G2 Acoustic Stage” a tak pekne dopĺňa trojicu zvuku, obrazu a videa. V samom prostriedku brožúry sa nachádza kompletný výpis piesni s ich autorstvom po textovej či hudobnej stránke.

Cédečko a teda aj DVD obsahujú celkovo 12 piesní: Intro, Časovrat, Nezvestná, Ďakujem náhodám, Ja ťa nájdem, Dokonalá, Nech, Trip, Príbeh snov, anglickú prebratú pieseň Cruisin For A Bruising, Asi mi horí tvár a poslednú Poslednú pieseň.

“G2 Acoustic Stage” disponuje veľmi kvalitným zvukom a rozsahom výšok aj basov, ktoré sa oplatí vypočuť, či už ste fanúšikom Martina Haricha alebo nie.

Cédečko “G2 Acoustic Stage” poskytol na recenziu Marek Kučera z Universal Music s.r.o..

Štýlové retro ponožky
To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!