Zaujímavosti

Red Bull Dance Your Style opäť roztancuje Bratislavu

Tretí septembrový víkend ovládne naše hlavné mesto tanečný súboj, v ktorom o víťazovi rozhodujú diváci. Na Slovensko sa po roku vracia Red Bull Dance Your Style. Kollárovo námestie 21. septembra 2019 roztancuje šestnástka najlepších slovenských street dancerov!

Funk aj pop, reggae aj rock, odležané klasiky aj známe hitovice. Bude to o nečakaných tónoch, na ktoré tanečníci vôbec nie sú pripravení. Red Bull Dance Your Style ponúka voľnosť a priestor na kreativitu s trochou šoumenstva a úlohu poroty prenecháva v rukách davu.

Už o pár týždňov sa môžete tejto zodpovednej funkcie zhostiť aj vy. Pomôžete vybrať víťaza druhého pokračovania tohto tanečného battlu na Slovensku, ktorý postúpi až na svetové finále. Viac ako 50 lokálnych zastávok v 30 krajinách vyvrcholí 1. októbra 2019 v Paríži, za účasti najlepších tanečníkov z celého sveta.

Príďte si na Kollárko vychutnať zmes štýlov – tanečných aj tých hudobných. Popping, locking, breaking v súbojoch jeden na jedného. Red Bull Dance Your Style bude opäť spontánny, plný výziev a s víťazom, o ktorom rozhodne ľud.

Hlasovaním s červenými a modrými kartami ovplyvníte postup svojich favoritov do ďalších kôl, a určíte aj absolútneho kráľa či kráľovnú parketu. O srdcia a hlasy davu budú na druhom ročníku tanečného súboja pod holým nebom bojovať skúsení účastníci z minulého roka, ale aj nováčikovia v hre.

Zdroj fotografie: Matúš Zeťák / Red Bull Content Pool

To Top