Reprezentuj sa originálne a podpor Phantoms Crew!

0
4
views

Chceš sa stať súčasťou adidas Originals rodiny? Je v tebe niečo, čo chceš ukázať celému svetu? Tak neváhaj a ukáž svoju individualitu aj seba ako súčasť svojej partie! adidas Originals prináša svetový koncept , ktorý ťa katapultuje na hviezdne nebo! Je jedno, či si spevák, tanečník alebo ťa baví čokoľvek iné. Hlavne, že to robíš srdcom! 

Reprezentuj so svojou partiou. Staňte sa adidas Originals crew a získajte odmenu 2 000 EUR.

Do súťaže sa zapojila aj tanečná banda PHANTOMS CREW

POZOR SUŤAŽ !!! Hlasuj za PHANTOMS CREW v súťaži od Adidas – Reprezentuj originálne na tomto linku( klik na modrú šípku , kde je srdiečko , pod titulnou fotkou) :

https://apps.facebook.com/adidas-represent-sk/FacebookApp/profile/alias:phantoms-crew

Ak ZAHLASUJEŠ a dáš ZDIELAŤ túto fotku , si automatický zaradený do súťaže o 5 tričiek z novej kolekcie PHANTOMS CREW !! Víťazov vyhlásime po skončení hlasovania , dňa 25.10.

Tak neváhaj a pomož nám sa stať Adidas Originals Crew. VŠetko čím pomožeš sa ti raz vráti , tomu ver !Ďakujeme za vyjadrenú podporu:)

PHANTOMS CREW

ČO ZÍSKA VÍŤAZNÁ ADIDAS ORIGINALS PARTIA?

Po skončení hlasovania vyhlásime partiu, ktorá dostala od fanúšikov najviac hlasov. Táto partia sa stane oficiálnou slovenskou adidas Originals crew, získa finančnú odmenu 2 000 €, adidas Originals outfity a priestor na prezentáciu.
Dávaj bacha. Ak nás vystrelí zo stoličiek originalita aj niektorej inej partie, neodíde naprázdno.