Hľadáte niečo konkrétne?

Zaujímavosti

Reproduktor Samsung Party audio oživí každú diskotéku

Spoločnosť Samsung predstavila audio novinku Samsung Party Audio, ktorá je určená pre každú domácu párty, oslavu alebo menšiu diskotéku. Povýšte svoju párty na novú úroveň a počúvajte hudbu tak, ako ste ju ešte nikdy nepočuli.

Stojanový reproduktor Samsung Party Audio si môžete zakúpiť v dvoch prevedeniach T50 a T70. Dokonalý zvukový zážitok dopĺňajú svetelné efekty, ktoré oživia každý priestor. Samsung medzi mladými ľudmi spravil prieskum, ktorý ukazuje, že sa neuspokoja len s hudbou, ale chcú mať všetko v jednom zariadení. Preto je Samsung Party Audio bezdrôtové zariadenie plné funkcií, kvalitného zvuku a svetelných efektov.

Dvojsmerný zvuk

Reklama

Kľúčovým je pri Samsung Party audio dvojsmerný zvuk, ktorý doslova vyplní celý priestor hudbou a poslucháč sa cíti ako na diskotéke. Doplnkom, ktorý znásobí silu hudobného efektu, je funkcia Dynamických basov (hĺbok). Tá sa dá kedykoľvek vypnúť a opätovne zapnúť. Najvyšší model T70 disponuje až 10-palcovou basovou membránou, ktorá má veľký pohyb, čím produkuje ešte hlbšie a silnejšie basy. Celkový hudobný výkon modelu T70 je tak až 1 500 W a modelu T50 500 W.

Party funkcie

Ovládanie je možné prostredníctvom tlačidiel na tele reproduktora a diaľkového ovládača, alebo prostredníctvom špeciálnej dedikovanej aplikácie, ktorá umožňuje vyladiť vašu párty vďaka nastaveniu rôznych zvukových a svetelných efektov. Môžete tak meniť ekvalizér, ktorý už má prednastavených niekoľko hudobných štýlov, ako sú napríklad Hip-hop, Rock či Latin.

Reklama

Samsung MX-T50
Nájdete na Alza.sk

K dispozícii sú aj zvukové párty efekty – Noise, Crush, Filter, Chorus a ďalšie, s ktorými dodáte prehrávanému obsahu skutočnú diskotékovú šťavu. V rámci aplikácie máte aj možnosť meniť farebnosť podsvietenia a svetelných efektov, ktoré svietia a blikajú do rytmu prehrávanej hudby. Aplikácia je kompatibilná s operačnými systémami Android a iOS.

Karaoke

Modely T70 a T50 disponujú aj funkciou Karaoke, ktorá umožňuje pripojiť mikrofón (v prípade T70 až dva mikrofóny), takže sa môžete na párty predviesť so svojim speváckym umením. Pre znásobenie hudobného zážitku je možné bezdrôtovo prostredníctvom Bluetooth spojiť až 10 reproduktorov Samsung Party audio, čím sa vytvorí ohlušujúci hudobný efekt.

Reklama

Samsung MX-T70
Nájdete na Alza.sk

K zariadeniu je možné bezdrôtovo pripojiť až dva hudobné zdroje súčasne, takže už nikdy nehrozí trápne ticho počas hľadania ďalšej skladby. Navyše vrchná časť zariadenia je odolná voči striekajúcej vode. Aby vám náhodou nevypadol text, môžete si do stojanu na vrchnej strane zariadenia vložiť tablet alebo smartfón, na ktorom uvidíte slová vašej piesne.

Reklama
Reklama www.bedy.sk
Reklama

Prečítajte si tiež:

Správy

Každý poslucháč si chce vychutnať svoju obľúbenú hudbu v čo najlepšej kvalite, s dobrým zvukom a hlavne pri každej vhodnej príležitosti. Okrem kvalitných slúchadiel,...

Správy

Slúchadlá takmer denne používame na počúvanie hudby alebo obľúbených podcastov, no doba sa mení a čoraz častejšie sa pripájame na online video konferencie. Niektorí zvyknú...

Zaujímavosti

Spoločnosť Samsung Electronics štartuje nový hudobný cyklus Samsung Music Galaxy Thursday. Fanúšikovia sa tak budú môcť každý štvrtok naladiť na oficiálne piatkové predstavenie noviniek,...

Zaujímavosti

Spoločnosť Samsung Electronics predstavila novú sériu fotografií urobených novým smartfónom Samsung Galaxy S21 Ultra 5G, ktorých autorom je svetovo preslávený fotograf Rankin. Spolupracoval na...