Hľadáte niečo konkrétne?

Koncerty

Richard Müller, Michael Kocáb a Ondřej Soukup pripravujú repertoár spoločného turné!

„S cizí ženou v cizím pokoji“, „Rozeznávam“, „V penziónu svět“, či „Milovať teba“. Tak aj tieto piesne by mali zaznieť na turné „Šansóny a iné piesne“, ktoré spojilo trojicu legiend česko-slovenskej hudobnej scény. Nádherných piesní majú títo hudobníci veľmi veľa a tak sa naozaj ťažko vyberá, ale na týchto štyroch sa už zhodli. Richarda označujú za jedného z najlepších šansoniérov v krajine, Michael Kocáb má na konte takisto niekoľko šansónových hitov a Ondřej Soukup ako jeden z najkvalitnejších skladateľov v tomto priestore im bude dokonale sekundovať. Nenechajte si to ujsť, turné sa začína 23.9.2019. 

Trojica, ktorá bezpochyby patrí k tomu najkvalitnejšiemu na česko-slovenskej hudobnej scéne. Richard Müller, Michael Kocáb a Ondřej Soukup len nedávno oznámili, že idú na spoločné turné a už majú aj čiastočne vyskladaný repertoár koncertov. Fanúšikovia sa môžu tešiť na hity, ale aj na menej známe skladby. 

„Určite zahráme „S cizí ženou v cizím pokoji“, „Rozeznávam“, „V penziónu svět“, ale tiež „Milovať teba“.  Osobne mám na tieto pesničky krásne spomienky a patria k mojim obľúbeným. Šansóny ma bavia a teším sa, že sa ľuďom páčia. Ešte ich trochu upravíme špeciálne pre toto turné a som zvedavý, ako to vypáli,“ vraví Richard Müller.

Reklama

Trojica spolu absolvuje vyše 30 koncertov po Česku a Slovensku. Všetci sa zhodujú, že i keď to bude mimoriadne náročné, veľmi sa na spoločné turné tešia. 

„Už sa pripravujeme, aj keď máme zdanlivo dosť času. Nácvik a príprava si vyžaduje značné úsilie. Čaká ma náročná pracovná jar aj leto, ale chcem, aby to potom na jeseň bolo čo najlepšie,“ uzavrel Richard Müller.

Richard Müller, Michael Kocáb a Ondřej Soukup štartujú turné už 23.9.2019 v Liptovskom Mikuláši. Lístky sa dajú zakúpiť v sieti Predpredaj a v miestnych pokladniach. 

Reklama

Richard Müller, Michael Kocáb, Ondřej Soukup Šansóny a iné piesne

23.9. LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ – Dom kultúry
24.9. RUŽOMBEROK –  Kultúrny dom A. Hlinku
25.9. MARTIN – Kino Strojár
27.9. ROŽŇAVA – Divadlo Actores
28.9. LUČENEC – Kino Apollo
29.9. BANSKÁ BYSTRICA – Športová hala Dukla na Štiavničkách
7.10. SENICA – Mestské kultúrne stredisko
8.10. TRNAVA – Holiday Inn
9.10.  NITRA –  Estrádna sála PKO
11.10. NOVÉ ZÁMKY- Cisársko-kráľovská historická jazdiareň
12.10. KOMÁRNO –  Mestská športová hala
13.10. BRATISLAVA – Hant Aréna
18.11. PRIEVIDZA –  ŠH City Nike Arena
19.11. ŽIAR NAD HRONOM –  Mestské kultúrne centrum
20.11. PIEŠŤANY – Dom umenia
23.11. ŽILINA – Dom odborov
24.11. TRENČÍN –  Mestská športová hala
02.12. PREŠOV – Kino Scala
03.12. POPRAD –  Dom Kultúry
04.12. SPIŠSKÁ NOVÁ VES –  Športová hala
07.12. MICHALOVCE –  Mestské kultúrne stredisko
08.12. KOŠICE – Spoločenský Pavilón

Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Kapely

Nový album kapely Heľenine Oči pod názvom CIRKUS 22 je už vraj skoro pripravený a hudobníci ho plánujú vydať v októbri 2021. Po úspešnom prvom singli...

Novinky zo sveta hudby

Slovenská stálica Peter Nagy vydáva po 12-tich rokoch nový album! Novinka s názvom „Petrolej“ je optimistická, rovnako ako Peter, ktorý je autorom hudby aj textov...

Novinky zo sveta hudby

Skvelá správa pre všetkých priaznivcov inštrumentálnej gitarovej hudby. Gitarový mág Peter Emmer pred pár dňami vydal svoj nový album s názvom Other Side, ktorý...