Hľadáte niečo konkrétne?

Zaujímavosti

Robo Opatovský a Katka Koščová chcú navodiť krásny „Duch Vianoc“!

Robo Opatovský predstavuje ďalší krásny vianočný singel. Pieseň „Duch Vianoc“ naspieval s Katkou Koščovou a pikantné je, že tento dokonale zimný song vznikol v 30-stupňových horúčavách. Navodiť tú správnu atmosféru si obaja skvelí umelci museli „vypeckovaním“ klímy a vyzdobením nahrávacieho štúdia Betlehemom. Katka aj Robo si spoluprácu na duete pochvaľujú a vravia, že nebola posledná. Vypočujte si krásnu skladbu a pripomeňte si ten správny „Duch Vianoc“! 

Nalaďte sa na vianočné sviatky s krásnym duetom! Naspieval ho Robo Opatovský s Katkou Koščovou a i napriek náročným podmienkam, v ktorých vznikal, sála z neho krásna sviatočná atmosféra.

„Pesničku „Duch Vianoc“ sme nahrávali v mojom štúdiu v čase, keď teplomer atakovali 30-stupňové horúčavy. Spievať v takejto atmosfére skladbu, ktorá sa začína: „Ktosi utíšil vietor, jeseň poslal spať…“, nebolo vôbec jednoduché. Tak sme „vypeckovali“ klímu, vyzdobili štúdio vianočnými ozdobami, priniesli Betlehem, obliekli sme si vianočné svetre a nahrali sme to, ako keby za oknami bola fujavica a my sme spievali pri krbe,“ objasňuje s úsmevom Robo Opatovský.

Reklama
Dievčenská skupina Feel3 prichádza s letným hitom Jambarino

„Duch Vianoc“ je náročná pieseň a Robo vraví, že nikoho iného ako Katku Koščovú si v tomto duete nevedel veľmi predstaviť. 

„Už keď vznikalo demo tejto skladby, mal som jasné, že to musí byť speváčka, ktorá spieva srdcom, precíti poetický text a má veľký spevácky rozsah. Pesnička síce pôsobí jednoducho, ale nie je ľahká na interpretáciu. Katka to zvládla úžasne,“ dodáva Robo Opatovský. 

„S Robom sa robí veľmi pekne a ľahko. Nahrávali sme v horúcom lete, ale aj napriek tomu sa mu podarilo navnadiť sviatočnú atmosféru. Má jasnú predstavu, čo a ako chce, okrem toho je výborným interpretom, čiže to bola nesmierne príjemná spolupráca,“ vraví Katarína Koščová.

Reklama
Speváčka Katarína Knechtová prichádza s tanečnou novinkou

Robo Opatovský dúfa, že sa so sympatickou speváčkou raz stretnú aj na pódiu a nielen túto skladbu si strihnú pred publikom naživo. 

„Katka je veľká profesionálka, veľmi rád s ňou budem spolupracovať. Tým, že aj ona má vianočný album, pevne verím, že sa niekedy v budúcnosti stretneme na pódiu a zaspievame si spolu. Budem sa tešiť, ako to vyjde,“ uzatvára Robo Opatovský.

Robo Opatovský ide zatiaľ na svoje samostatné Vianočné turné. Štartuje ho už dnes. Lístky sa predávajú v sieti Ticketportal

Reklama

Vianočné turné Roba Opatovského

28.11.2018 19:00 Rock Cafe, Bratislava
1.12.2018 19:00 Hotel Lomnica, Tatranská Lomnica
2.12.2018 18:00 GES Club, Košice
9.12.2018 20:00 Blue Note, Nové Mesto nad Váhom
17.12.2018 19:00 Rock Cafe, Bratislava

IMT Smile rozbehli koncertnú sezónu a predstavujú letný singel PEACEFUL VILLAGE
Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Kapely

The Miženko Brothers pokračujú na letnej vlne a po roku opäť vydávajú nový singel. A ako svoje Voľno trávite Vy? Pred rokom mali fanúšikovia...

Správy

Mladý slovenský producent, DJ a skladateľ Dlugosh má na konte ďalší medzinárodný počin. Po tom, ako v minulosti zabodoval na vydavateľstve najlepšieho DJ-a sveta Dona Diabla,...

Novinky zo sveta hudby

Kapela Iron Maiden po šiestich rokoch vydala novú skladbu s názvom The Writing On The Wall, ktorú si môžete exkluzívne vypočuť. Metalová kapela nahrala...

Zaujímavosti

Hudobné trio z Košíc KATE EVANS, ktoré vzniklo len v júni tohto roka, vydáva svoj debutový singel About us. V obsadení spev, gitara a...