Hľadáte niečo konkrétne?

Zaujímavosti

Robo Opatovský pripravil na leto remix úspešnej skladby „Tancuj“!

Robo Opatovský pripravil na leto remix úspešnej skladby „Tancuj“!

Veselá dynamická skladba „Tancuj!“ Roba Opatovského má veľký úspech nielen u bežnej fanúšikovskej základne, ale páči sa aj DJ-om. Práve tí vnukli sympatickému spevákovi a skladateľovi myšlienku, aby k nej spravil remix, teda modernú verziu skladby použiteľnú na diskotékach. A keďže leto je obdobím, keď sa asi tancuje viac ako inokedy, Robo si povedal, že ide do toho! Remix „Tancuj!“ mu produkoval autor mnohých tanečných hitov Marek Šurin. Skladbu si DJ-i, ale aj iní záujemcovia, môžu stiahnuť z Robovej novej responzívnej webovej stránky plnej rôznych vychytávok.

Melodická tanečná skladba Roba Opatovského „Tancuj!“ už skutočne nenechá nikoho lenivo sedieť. Na leto totiž pripravil remix verziu, ideálnu na diskotéky.

Mám veľa známych DJ-ov a po vydaní akustickej verzie sa ma často pýtali, či vyjde aj nejaký remix. Priznám sa, že čím som starší, tým viac ma baví počúvať akustickú hudbu, nechodím na diskotéky a tak trendy v tanečnej hudbe až tak nesledujem. Pár mesiacov som preto odmietal ponuky na modernejšie verzie skladby od producentov a DJ-ov,“ vysvetľuje s úsmevom Robo Opatovský.

Dynamický hit sa páči fanúšikom a radi ho hrajú aj rádiá. Roba na remix presvedčil až známy producent Marek Šurin a teraz dúfa, že sa stane aj jednou z letných diskotékových vypaľovačiek.

Pesničku hrám s kapelou na každom koncerte. V rámci jarného turné mala skladba veľký úspech a teším sa, že sa páči aj videoklip, ktorý som nakrútil v spolupráci s Oľgou Záblackou. Občas mi tanečné skupiny dokonca posielajú ich verzie choreografií na „Tancuj!“. Keď mi Marek Šurin poslal svoj návrh remixu, zapáčil sa mi na prvé počutie. Priznám sa, že som sám zvedavý, ktorá verzia bude mať väčší úspech,dodáva Robo Opatovský.

Remix „Tancuj!“ dostal aj svoje lyric video. DJ-i si ho môžu stiahnuť na novej Robovej webke.

Nový web je rýchlejší, prehľadnejší a poskytuje množstvo dodatočných možností na prepojenie. Dokonale ma reprezentuje, moje záujmy, hudbu a kultúru, ktorou žijem.

Postupne na ňom pribudne aj množstvo ďalších vecí, napríklad informácie o Wim Hofovej metóde. Som jej vyznavačom, pomáha mi budovať si lepší a zdravší život.

Veľkou výhodou je responzívnosť tohto webu, teda to, že funguje na mobiloch rovnako dobre ako na compoch. Je tiež prepojený so sociálnymi sieťami, moje instagramové príspevky sa tam budú aktualizovať doslova behom pár sekúnd a tým je web stále čerstvý,“ uzatvára nadšený Robo Opatovský.

Skladbu v pôvodnej akustickej verzii, ale aj jej remix sa dá tiahnuť na novej webovej stránke Roba Opatovské, kde jeho fanúšikova nájdu i všetky informácie o plánovaných koncertoch: www.roboopatovsky.com.

Reklama
Reklama www.bedy.sk

Prečítajte si tiež:

Správy

Bez autorov o autoroch. Taký je návrh nového Mediálneho zákona, ktorý 7. októbra 2021 predložilo do medzirezortného pripomienkového konania Ministerstvo kultúry (MK SR). Návrh...

Zaujímavosti

For You predstavuje novú skladbu Best of Slovak pop 2000 – 2009 (Antológia III), ktorou sa na chvíľku prenesiete do začiatku storočia. „Chceli sme...

Kapely

Roman, Robo, Marek a Viktor z kapely Pell-Mell 59 predstavujú novinku zo svojej tvorby. Singel s názvom „Poď so mnou“ zverejnili chalani aj s...

Zaujímavosti

Po tom, čo sa podarilo prebojovať kapele FREYA priamo do finále pesničkovej súťaže Košický zlatý poklad minulý rok, história sa opäť zopakovala. Žilinčanov totiž...

Reklama