Hľadáte niečo konkrétne?

Zaujímavosti

Robo Opatovský zverejnil krátky film zo zákulisia nakrúcania klipu „Tancuj“!

Robo Opatovský zverejnil krátky film zo zákulisia nakrúcania klipu „Tancuj“!

Viac ako 70 tanečníkov, hviezdna Natália Glosíková a Peter Modrovský, čarovné deti, ale aj Oľga Záblacká v pracovnom nasadení. Robo Opatovský zverejnil krátky film o tom, ako sa nakrúcal klip k jeho úspešnej novinke „Tancuj“. Fanúšikov zavedie do zákulisia a dozvedia sa tiež všeličo zo súkromia samotného Roba, aj skvelých tanečníkov. Sympatickému spevákovi teraz ide karta. Nielenže sa jeho nový singel ujal, ale turné, ktoré odštartoval 5-ho apríla je takmer vypredané. Posledné lístky sú v predaji v Liptovskom Mikuláši. 

Robo Opatovský má za sebou mimoriadne dobré tvorivé obdobie. Jeho najnovší song „Tancuj“ sa páči fanúšikom aj hudobným dramaturgom, ktorí oceňujú aj klip. Do zákulisia jeho vzniku nás teraz zavedie nový krátky film. 

„Tento „making of“ som zveril Samkovi Hindymu a myslím, že to zvládol perfektne. Na krátkej časovej ploche je vidno, s akým nasadením na ňom pracovali všetci zúčastnení, ktorých bolo viac ako 70. Uvidíte sústredenú režisérku Oľgu Záblackú, vypočujete si, čo si o tom celom myslia tanečníci z Fiľakova, hlavné dve hviezdy Natália Glosíková a Peťo Modrovský, ja som prezradil, ako netradične skladba vznikla,“ vraví Robo Opatovský.

Reklama

Skladba „Tancuj“ sa ujala v rádiách a páči sa aj fanúšikom, čo Roba nesmierne teší. Už sa nevie dočkať, ako ju zaspieva na ďalších koncertoch svojho aktuálneho turné. Verí, že, tak ako doteraz, si ju budú návštevníci pospevovať spolu s ním. 

„Som naozaj rád, že turné sa predáva veľmi dobre. Posledné lístky sú v predaji na koncerty v Liptovskom Mikuláši. Okrem „Tancuj“ zaspievam samozrejme aj „Keď muž miluje ženu“, „Natália“, „Prílev energie“ a mnohé ďalšie obľúbené piesne, ale v trochu inom aranžmáne ako kedykoľvek doteraz. Som zvedavý, čo na to návštevníci povedia,“ uzatvára Robo Opatovský.

Robo má už za sebou 2 koncerty v rámci turné a čaká ho ešte 5. Lístky sa dajú zakúpiť v sieti Predpredaj.sk (https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/viajur-uvadza-robo-opatovsky-band-tour-2019/).  Všetky informácie o aktivitách a plánovaných koncertoch Roba Opatovského nájdete aj na jeho webe: www.roboopatovsky.com. 

Reklama

ROBO OPATOVSKÝ & Band Tour

10.04.2019 Jazz Club – Košice (20:00)
11.04.2019 Route 66 – Liptovský Mikuláš (19:00)
20.04.2019 Kultúrne centrum – Banská Štiavnica  (19:00)
02.05.2019 Bratislava – Rock Cafe (20:00)
03.05.2019 Nitra – Music a cafe (20:00)

Reklama

Prečítajte si tiež:

Správy

Spevák a zakladateľ legendárnej kapely Omega Kóbor János zomrel vo veku 78 rokov. Informovala o tom kapela Omega na svojom oficiálnom Facebooku. „Týmto Vám...

Novinky zo sveta hudby

Skupina IMT Smile prináša vianočný hit s názvom V LETE…. Ide o titulnú skladbu pre nový film od Evity Twardzik, ktorý sa dostane do našich kín na...

Kapely

Jedna z najúspešnejších českých kapiel súčasnosti oslavuje 25 rokov svojej existencie. A nie je lepší spôsob, ako osláviť narodeniny než retrospektívnym kompletom štyroch CD, ktorý mapuje...

Zaujímavosti

Talentovaná speváčka a herečka Zuzana Hrvoľ, ktorú poznáme aj zo známeho Ďurovčíkovho muzikálu Jesus Christ Superstar, predstavuje k Medzinárodnému dňu eliminácie násilia páchaného na ženách...

Reklama