Rock in DUX!!!

0
4
views

Co to je Dux? Nic Vám to neříká? Ani se nedivím. Toto je přezdívka jednoho zapadákova s názvem Duchcov. Jenže i v takovém zapadákově v Ústeckém kraji to může někdy začít žít, nemyslíte? A právě tady to začne žít 2.3.2013! V F-clubu se pořádá akce, která vážně bude stát za to. Zahrají Vám skvělé kapely, publikum bude složeno z většiny z velkých skupin kamarádů a společně všichni dohromady zapaříme! A přesně VY tady nesmíte chybět!

 

Výsledek této akce ovlivní to, zda se do tohoto zapadákova budou zvát kapely z celé ČR a zda se i lidi tady budou moct bavit! Tak to přijďte rozjet s námi, ne? 

Facebook událost: https://www.facebook.com/events/219154931554466/?fref=ts

Co Vám zahraje?

Těšit se můžete na kapelu Black Lion, pocházející z Prahy. Tato kapela nám ten večer skvěle otevře!

Také se můžete těšit na kapelu Evelynne, která to svou elektricky energetickou muzikou skvěle rozproudí!

Kapela Minute of Fame dorazí taky a říkám Vám, že z osobních zkušeností vím, že se máte dost na co těšit! Tito kluci jsou pěkní, skvěle sehraní a rozproudit to umí jak nikdo jiný! Jako bonus by jsme Vám s nimi měli přinést rozhovor, takže se máte na co těšit!

A kapelu Faces are Fiction znáte, ne? Tato kapela, která má v Duchcově víc než kamarády, to jako vždy skvěle rozjede a určitě si skvěle zapaříte!

 

Tak co? Nestojí to za to? Určitě litovat nebudete ať dorazíte z jakékoliv dálky. Vstupné je 90kč, ale za takovou pořádnou akci to vážně stojí!

 

By: Aduš