Rock me fest 2012 smeruje do finále, zahrá aj kapela Bijouterrier!

0

Séria 10 koncertných súťažných dní festivalu Rock Me Fest 2012 smeruje do svojho záveru. Vo finálovom kole sa stretne 10 skupín, ktoré postúpili zo semifinálových bojov. Dlho očakávané finále odpálime už 7. novembra, opäť v nitrianskej Novej Pekárni, tak veríme, že sa tam všetci stretneme a spolu si užijeme vyvrcholenie tohtoročného Rock Me Fest-u!!! Okrem súťažiacich sa na finále ako hosť objaví aj minuloročný víťaz festivalu – skupinaSunlips a headliner RMF 2012 – skupina Bijouterrier. Hlavnou diváckou cenou je opäť notebook, takže vhodiť lístok do hlasovacej urny sa určite oplatí!

Záverečné kolo súťaže kapiel Rock Me Fest 2012 uzavrie 10 postupujúcich kapiel, ktoré budú bojovať o výhry v hodnote 2400 eur na nákup v hudobninách.  1. miesto 1400€, 2. miesto 700€, 3. miesto 300€.

Do finále Rock Me Festu 2012 sa prebojovali tieto kapely: Two Sides, Voľným Pádom, Fallen Truth, Frequency, Temple, Meredith, Behind The Line, Guess The Name, Individum, Freebird.

ROCK ME FEST je súťažný festival určený najmä pre mladé hudobné skupiny. Súťaž sa začína 6 štvrťfinálovými kolami, v každom bude súťažiť 7-9 kapiel. Z každého štvrťfinálového kola postupujú 4 skupiny. O postupe rozhodujú diváci svojimi hlasmi zo vstupeniek a SMSiek + zúčastnená porota. Následne sa pokračuje 3 semifinálovými kolami, z každého postúpia 3 kapely na základe diváckych hlasov zo vstupeniek a SMSiek + zúčastnená porota. Vyvrcholením súťaže je finále. Víťazom Rock me fest 2012 sa stáva skupina, ktorá vo finále získa najväčší súčet diváckych hlasov uvedených na vstupenkách, SMS hlasov a bodov od poroty. Kapely hrajú o atraktívne ceny muzikálneho zamerania – hudobné nátroje, nahrávanie. Takisto sú pripravené aj atraktívne ceny pre hlasujúcih divákov – žrebovať sa bude zo vstupeniek aj z SMS hlasov.

Zdroj: www.rockmefest.sk

ZDIEĽAŤ