Rock Me Fest obrovská šanca pre mladé kapely vyhrať až 1400 eur!

0
3
views

Mladé rockové, punkové, metalové a iné kapely dostanú šancu ukázať svoj talent. Už v októbri po štvrtý krát vypukne v Nitre hudobná súťaž Rock Me Fest, ktorá ponúka lákavé ceny pre mladých muzikantov. 

ROCK ME FEST je súťažný festival určený najmä pre mladé hudobné skupiny. Súťaž sa začína 6 štvrťfinálovými kolami, v každom bude súťažiť 7-9 kapiel. Z každého štvrťfinálového kola postupujú 4 skupiny. O postupe rozhodujú diváci svojimi hlasmi zo vstupeniek a SMSiek + zúčastnená porota. Následne sa pokračuje 3 semifinálovými kolami, z každého postúpia 3 kapely na základe diváckych hlasov zo vstupeniek a SMSiek + zúčastnená porota. Vyvrcholením súťaže je finále. Víťazom Rock me fest 2012 sa stáva skupina, ktorá vo finále získa najväčší súčet diváckych hlasov uvedených na vstupenkách, SMS hlasov a bodov od poroty. Kapely hrajú o atraktívne ceny muzikálneho zamerania – hudobné nátroje, nahrávanie. Takisto sú pripravené aj atraktívne ceny pre hlasujúcih divákov – žrebovať sa bude zo vstupeniek aj z SMS hlasov.

Minulé dva ročníky sa mohli z výhry tešiť len kapely, ktoré skončili na prvých troch miestach. Najbližšie budú organizátori oveľa štedrejší. Cena absolútneho víťaza sa zvýšila na nákup v hudobninách v hodnote až 1 400 eur. Druhé a tretie miesto si pri nakupovaní rozdelia ďalších 1 000 eur.
Okrem toho budú odmenení aj víťazi predošlých kôl tohto ročníka, a to príslušenstvom k hudobným nástrojom v hodnote 50 eur (víťazi štvrťfinálových kôl) a 100 eur (víťazi semifinálových kôl).

Súťažné skupiny sa už môžu prihlasovať do ďalšieho ročníka festivalu ROCK ME FEST. V sekcii download nájdete prihlášku a aj pravidlá a podmienky pre rok 2012. Uzávierka prihlasovania je 23. septembra, dátumy jednotlivých súťažných dní nájdete v sekcii program. Pripravili sme pre Vás opäť pár noviniek, ktoré veríme skvalitnia ďalší ročník ROCK ME FEST-u, budeme Vás o nich priebežne informovať. 

Termíny 8,9,10,11,12,13. október – štvrťfinále
22, 23, 24. október – semifinále
7. november – finále

 Organizátor: Peter Slamečka ARS STUDIO

ARS STUDIO je súkromná základná umelecká škola v Nitre, ktorá sa líši od iných osobitým, moderným ponímaním vyučovania, vysoko individuálnym a citlivým prístupom k študentom a k ich rodičom. Predstavuje nový, netradičný, alternatívny model kvalitného umeleckého vzdelávania so širokým záberom v rôznych druhoch umenia. ARS STUDIO má štyri štúdiá: Výtvarné, Tanečné, Divadelné a Hudobné štúdio. Organizátorom festivalu ROCK ME FEST je Peter Slamečka, učiteľ hry na klavíri a keyboarde na hudobnom štúdiu SZUŠ ARS STUDIO. Veľkou organizačnou výpomocou prispievajú aj kolegovia z výtvarného, tanečného a divadelného štúdia.