Hľadáte niečo konkrétne?

Koncerty

Rock pod Kameňom 2018 doplnia rýchlici DragonForce a pesničkár Tomáš Klus

Medzinárodný rockový festival Rock pod Kameňom pridáva do svojho programu ďalšie dve obľúbené mená. Hviezdou svetového mena je DragonForce, ktorá najviac púta pozornosť rýchlymi melodickými skladbami. Predaj albumov v sedemciferných číslach, nominácia Grammy v kategórii Best Metal Performance, skvelý predaj vstupeniek v rámci celosvetových turné, gitarové sóla atakujúce rýchlosť svetla prstami Hermana Li, samostatne ovenčeného titulmi za jeho inštrumentálne schopnosti. Festival tiež ponúkne popredného českého pesničkára Tomáša Klusa premiérovo pod holým nebom na východe Slovenska.

Kapela DRAGONFORCE je svetovým rýchlikom v kombinácii s kvalitne vybudovaným menom a davom fanúšikov patrí medzi metalové esá. Od vzniku kapela vyniká vďaka božskému gitarovému zvuku a magickým prstom Hermana Li Sama Totmana.

Novinkou v kapele je remastrovaný album „The Power Within“, ktorý sa plánuje vydať o necelý mesiac. „Mám radosť ako sa Re-Powered Within ukázalo. Remixovali a prerobili sme pôvodnú hudbu s modernejšou produkciou, v duchu našich posledných dvoch albumov. Výsledkom je jasnejší a nabitejší zvuk. Fanúšikovia budú môcť počúvať hudbu podrobnejšie, prinášame tak detaily, ktoré predtým nepočuli a vstúpili do nových skladieb, ktoré milujeme ešte viac.“ Hovorí gitarista Herman Li.

Reklama

Žánrovo trocha inak divákov roztancuje a poteší TOMÁŠ KLUS, známy český spevák a pesničkár je hudobným fenoménom posledných rokov ako v Čechách, tak na Slovensku.

Tomáš Klus doposiaľ na slovenských festivaloch vystúpil iba zriedka, preto je veľkou cťou ho privítať premiérovo pod šírim nebom na východe Slovenska. Jeho improvizačný talent, humor, ale aj silné myšlienky povznášajú  koncerty na vysokú úroveň, kedy odchádza publikum nabité pozitívnou energiou a s mierom v duši.

Doposiaľ sme uverejnili a o otvorenie šestnásteho ročníka festivalu Rock pod Kameňom sa z ostra postará jedná z najnavštevovanejších kapiel v Čechách a na Slovensku – KABÁT.

Reklama

Trojdňové vstupenky na Rock pod Kameňom 2018 sú v predaji na predajných miestach v rámci mesta Snina (Cafe Capri), prostredníctvom formulára na webovej stránke www.rockpodkamenom.sk. Aktuálna cena permanentky je 25€. Festival Rock pod Kameňom sa uskutoční od 9. do 11. augusta 2018 v rekreačnej oblasti Sninské rybníky.

Prečítajte si tiež:

Správy

Spevák a zakladateľ legendárnej kapely Omega Kóbor János zomrel vo veku 78 rokov. Informovala o tom kapela Omega na svojom oficiálnom Facebooku. „Týmto Vám...

Novinky zo sveta hudby

Skupina IMT Smile prináša vianočný hit s názvom V LETE…. Ide o titulnú skladbu pre nový film od Evity Twardzik, ktorý sa dostane do našich kín na...

Zaujímavosti

Talentovaná speváčka a herečka Zuzana Hrvoľ, ktorú poznáme aj zo známeho Ďurovčíkovho muzikálu Jesus Christ Superstar, predstavuje k Medzinárodnému dňu eliminácie násilia páchaného na ženách...

Kapely

Jedna z najúspešnejších českých kapiel súčasnosti oslavuje 25 rokov svojej existencie. A nie je lepší spôsob, ako osláviť narodeniny než retrospektívnym kompletom štyroch CD, ktorý mapuje...

Reklama