Rock Reunion: “Najkrajšie veci sú v živote zdarma – rodina, priatelia, láska a karma”!

0
91
views

Čoraz známejšia banskobystrická kapela ROCK REUNION dnes vydala nový videoklip Láska & Karma. Podľa slov bubeníka Andyho prebehlo natáčania podľa plánu. “Natáčali sme v priestoroch banskobystrického kúpaliska a na jazere v Šútove!

Obidva dni nám vyšli viac než horúce a výsledok môžete posúdiť sami.” doplnil Andy. V klipe tak isto účinkuje aj herec Ľuboš Burák Radošovský. “S Burákom sa poznáme už roky a sme dobrí kamaráti. On je herec, my točíme klipy, bola len otázka času kedy sa spojíme” dodal s úsmevom basgitarista Dominik.

Pod režisérsku taktovku sa opäť podpísal režisér Matúš Mikuláši. “Je to už náš tretí spoločný počin. Matúš priniesol nápad s dejovou líniou, s hercom, krásnym prostredím pri vode a starým autom a my sme vymenili gitary za košele a náušnice” doplnil spevák Miňo.

Rock Reunion je pop-rocková kapela z Banskej Bystrice, ktorá pôsobí od roku 2008. Zviditeľnila sa hlavne vydaním svojho druhého albumu, siglom Dokonalá (hej Prdel), na ktorej hosťuje raper KALI a singlom Denník.

Nenechajte si ujsť: