Hľadáte niečo konkrétne?

Koncerty

Rock Show Vráble 20-te narodeniny oslávila veľkolepo, zagratulovať prišiel aj Braňo Mojsej!

Festival Rock Show Vráble v roku 2019 dovŕšil 20 rokov svojej existencie. Pri tejto príležitosti sa organizátori rozhodli vrátiť ku koreňom a zavolať kapely, ktoré boli kedysi na Rock Show najväčšími ťahákmi a boli po dlhé roky jej neoddeliteľnou súčasťou! 

Staré ihrisko vo Vrábľoch tak 10. augusta od 13:00 začalo žiť rockovou hudbou, ktorá sa na rovnakom mieste ozýva už 20 rokov. Keďže organizátori dávajú každý rok možnosť zahrať si na veľkom pódiu aj mladým kapelám, začiatok festivalu patril mladej kapele God Damn, ktorú následne vystriedala kapela Dlhá Doba a po nich The Mindd.

Enviromentálny festival Ekofest sa 19. júna vráti do záhrad Západoslovenského múzea v Trnave!

O 16:00 začala podľa slov moderátora a dlhoročného organizátora Rock Show Vráble Juraja Čokynu tá časť Rock Show, kedy budú vystupovať „legendy“, ktoré na festivale hrali pravidelne počas niekoľkých rokov a mnohé z nich stáli pri zrode celého festivalu. Pódium teda patrilo kapelám Peorth, Alone, ENS, Sedatívum a Januárové Prekvapenie.

Reklama

Okolo 21:30 už dav vyše 1500 návštevníkov netrpezlivo čakal na prvé tóny nitrianskej kapely Gladiator, ktorá tiež patrí stálic, ktoré na Rock Show Vráble počas rokov vystupovali.

Po nich prišla na pódium kapela Elán Forever, ktorá zase hrala legendárne a nesmrteľné hity kapely Elán. Hlas speváka je takmer rovnaký s hlasom Joža Ráža a keď ste zavreli oči a započúvali sa, mali ste pocit, že ste naozaj na koncerte Elánu.

Nový album legendárnych The BUTTONS pokrstí 22. júna v Ateliéri Babylon český rocker Petr Janda!

Festival Rock Show Vráble 2019 uzavrela kapela Zoči Voči, ktorá tiež patrí ku Rock Show už dlhé roky. Chalani roztancovali dav fanúšikov, ktorí sa bavili aj o jednej v noci. Organizátor Noro Pavlis ďakuje všetkým návštevníkom za skvelú atmosféru a prezradil, že sa uvidíme aj v roku 2020. A aké kapely budú vystupovať? Dozviete sa už čoskoro!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Zaujímavosti

Pred pár rokmi sa jeho video na internete stalo virálnym. Reč je o hudobníkovi, ktorá sa volá Bob Wood a keď ako 80-ročný v...

Koncerty

Banská Bystrica opäť ožije folklórom. Pandemické opatrenia minulý rok značne ovplyvnili chod najkvalitnejších festivalov. Toto leto to však organizátori návštevníkom naplno vynahradia. Od 5....

Správy

13. ročník One Day Jazz Festivalu otvorí pre návštevníkov svoje brány už koncom júna. Počas pandémie sa jeho priority nemenia, no niektoré sa dostávajú...

Koncerty

Festival Verím Pane 2021 začne v sobotu 24. júla o 11:00 hod. svätou omšou v námestovskom amfiteátri. Hudobný program bude nasledovať v čase od 14:00...