Koncerty

Rock Show Vráble 2018 predstavuje svoj program!

Obľúbený festival Rock Show Vráble tento rok oslavuje už 19 rokov a v týchto dňoch zverejňuje svoj kompletný lineup interpretov, ktorí už tradične zahrajú 18.8.2018 na starom ihrisku vo Vrábľoch! 

Festival po minulé ročníky hostil kapely ako IMT Smile, Medial Banana, Vidiek, Hex, Desmod, Gladiator, Polemic a mnohé ďalšie známe mená slovenskej scény. Organizátori však každý rok dávajú možnosť zahrať si na veľkom pódiu aj mladým kapelám, ktoré si tak zahrajú pred veľkým publikom, pri dobrom zvukárovi na veľkej aparatúre. Tento rok na pódiu budete vidieť a počuť kapely a umelcov: Deer In The Urban Forest, Roman Oravec s kapelou, metalovú kapelu As The Rise a možnosť zahrať si dostane aj víťaz súťaže MUSIC ZONE AWARDS, ktorý okrem hrania na festivale Rock Show dostane aj možnosť využiť nahrávacie štúdio Industrial Sound Studio a nahrať si tam jeden singel. 

Mladé kapely uzatvára sesterské duo speváčok Alžbeta a Júlia, ktoré je novým objavom na hudobnej scéne. Vo februári predstavili svoj debutový singel a momentálne pripravujú ďaľšie skladby, ktoré na Rock Show Vráble určite zaznejú. Na festivale vystúpia spolu so svojou kapelou. 

Organizátori určite potešia aj uši nejedného fanúšika kapely Iron Maiden, pretože na festivale vystúpi ich revival Iron Maiden MTB. Tešiť sa môžete aj na jeden z posledných koncertov kapely Bijouterrier, ktorá sa pred nedávnom rozpadla a momentálne odohráva svoje posledné rozlúčkové koncerty.  Hviezdou večera bude speváčka Zuzana Smatanová, ktorá vystúpi so svojou kapelou. Na pódiu určite zaznejú jej známe hity ako: V dobrom aj v zlom, Tam kde sa neumiera, Daj ruku do mojej ruky a mnohé ďalšie.

Pódium bude patriť aj košickej kapele Noc a Deň, ktorá minulý rok oslávila už 20 rokov na scéne! Večer sa už môžete tešiť na stálice nášho festivalu a to kapely The Paranoid a Smola a hrušky, ktoré roztancujú všetkých vytrvalcov, ktorí si počkajú až do konca programu!

Kompletný line-up

13:00 Deer In The Urban Forest
13:55 Roman Oravec
14:50 Víťaz MUSIC ZONE AWARDS
15:45 As They Rise
16:40 Alžbeta a Júlia
17:35 Iron Maiden MTB
18:40 Bijouterrier
19:45 Zuzana Smatanová
21:10 Noc a Deň
22:30 The Paranoid
23:50 Smola a Hrušky

Festival Rock Show Vráble sa bude konať 18.8.2018 na starom ihrisku v meste Vráble. Vstupenky nájdete na ticketportal.sk.

To Top