Koncerty

Rock Show Vráble sa presúva do roku 2021, príde aj veľká zahraničná hviezda

Obľúbený festival Rock Show Vráble sa organizátori rozhodli kvôli situácií na Slovensku a vo svete presunúť na 7. augusta 2021. Termín festivalu sa presunul po dohode s hlavnou hviezdou, ktorá mala na Rock Show Vráble vystúpiť už 8. augusta 2020.

Rock Show Vráble 2021 sa bude konať na tradičnom mieste na Starom ihrisku vo Vrábľoch. Organizátori si pripravili špeciálny program a kapelu svetového formátu, ktorá pochádza z Británie.

“Meno hlavnej hviezdy Rock Show Vráble sme chceli zverejniť už v priebehu týchto dní. Kvôli opatreniam, ktoré na Slovensku stále trvajú sme však museli oznámiť presun festivalu na rok 2021, čo nás veľmi mrzí.”: hovorí organizátor festivalu Noro Pavlis.

“Všetky dôležité informácie a hlavnú hviezdu festivalu zverejníme v priebehu jesene 2020. Hľadáme ešte ďalšie kapely aby sme uzavreli program a veríme, že sa nám to aj napriek situácii podarí.”: doplnil za organizátorov Marek Muzika.

Rock Show je malý útulný rockový festival organizovaný už viac ako 20 rokov každoročne v auguste vo Vrábľoch. Myšlienka skrzla v hlavách vtedajších vrábeľských muzikantov, ktorí si na “megakoncert” pozvali všetkých tých, čo im kedy a kde “hodili lano”.

To Top