Koncerty

Rockové zemetrasenie v Hořicích už tento víkend!

Dva dni našlapaná rinčaním činelov, dunením bubnov a nadupanými rockovými sólami, to je Hořičký festival The Legends Rockfest. Na jeho scénu pod holým nebom dorazia stálice rockovej scény Škwor, Zemětřesení alebo Krucipüsk!

Festival sa otrasie v základoch

Ôsmy ročník festivalu The Legends Rockfest v Hořicích prebehne v piatok 19. a v sobotu 20. júla a láka na poriadne zemetrasenie. Ten programový bude mať v piatok na svedomí legendárny projekt Zemětřesení zoskupenie Brichta – Doležal – Henych – Metlička, ktorého repertoár je zložený z piesní Jiřího Schelingera. Hořice sú iba jednou z troch zastávok v Čechách a na slovensku, ktoré toto leto ponúknu ich exkluzívne open air koncerty.

Ďalšie otrasy usporiadatelia na návštevníkov prichystali v zázemí. Oproti predchádzajúcim ročníkom sa festival rozprestrie do celého areálu U Veže a ponúkne viac odpočinkových zón, viac občerstvenia, viac miest na sedenie a ďalšou novinkou budú vratné kelímky s limitovanou edíciou pre zberateľov.

Program chŕli jednu legendu za druhou

Piatkové otváranie celého festivalu dostane na starosti skupina Metanol, ktorú vystriedajú tvrďáci z Cocotte Minute a Plexis. Potom sa už na pódiu objavia avizované Zemětřesení, po ktorom sa o dobrú zábavu postará ďalšia trojica kapiel, a to Trautunberk, Traktor a Doga.

Divácky hlas rozhodne o najlepšej kapele

Návštevníci festivalu sú tradične vyzývaní k účasti na divácke súťaži o najúspešnejšiu kapelu aktuálneho ročníka. V uplynulých dvoch si prvé miesto a sošku „paroháča“, ktorý je symbolom The Legends Rockfestu, odniesol Traktor. Podarí sa mu tento rok skompletizovať víťazný hattrick?

Viac o programe, vstupenkách a celej akcii sa dozviete na thelegendsrockfest.cz.

Online kníhkupectvo BUX.sk, predaj kníh
To Top