Royko Passage predstavujú ďalší videklip z nového albumu

0
77
views

Bratislavská indie rocková kapela Royko Passage po úspešnom zverejnení prvého singla z nového albumu predstavuje druhý song. Pieseň This Boy odpálili aj s novým videoklipom a chystajú sa na letné koncertovanie po Slovensku.

Súčasná zostava funguje od roku 2014. S iným bubeníkom však Royko Passage tvorila a koncertovala už od roku 2004 a vydala úspešný demo album 4real. Nový album bol nahrávaný a mastrovaný v štúdiách LVGNC a oproti predchádzajúcej tvorbe je viac gitarový a melodický.

Členovia alternatívnej kapely majú za sebou aj samostatné projekty a hudobné spolupráce, v rámci ktorých vystupovali na mnohých európskych festivaloch a koncertoch – tri roky žili a koncertovali aj v Londýne. Späť na Slovensko ich priviedli rodiny a túžba pôsobiť na domácej hudobnej scéne.

Videoklip sa natáčal v známom bratislavskom klube, v uliciach hlavného mesta a v domácich priestoroch Davidovho bytu. Koncept klipu si vymyslela kapela a celé natáčanie mal na starosti Viktor Halan, s ktorým kapela do budúcnosti pripravuje aj ďalšie spolupráce.

Frontman David Strieženec má na konte viacero hudobných ocenení a pod vedením Mareka Rakovického pôsobí v LVGNC Studios. V spolupráci s webom We love guitar zastrešuje úspešný seriál Guitar&Gear, kde predstavuje najlepších slovenských aj zahraničných gitaristov a ich nástroje. Viac info najdete na ich Facebook stránke.

Tip:  Na českú scénu vstupuje nový hudobný objav - kapela PLATONIC!

Nenechajte si ujsť: