Kapely

Rozchod kapely NIEčO NAVYšE!

Fanúšikovia, nebojte sa! Chalani sa nerozišli naozaj. Ba čo viac, do ich kolektívu pribudol nový člen a gitarista Patrik „Patres“ , ale to vášmu pozornému oku určite neuniklo. Na obzore je však nová skladba, ktorú pustia do sveta rovno s videoklipom. Jej pracovný názov bol Rozchod, ale všade ju nájdete pod názvom Známo – Neznámi.

Ako je už u tejto bardejovskej formácie zvykom, aj tentokrát sa pod ich videoklip podpísali chalani zo Žiliny – VLN Production. Vďaka nim sa ocitli v priestoroch štýlového domu, v ktorom je klip natáčaný. Celý je založený na vzťahu dvoch ľudí, ktorých cesty sa pomaličky rozchádzajú a nefunguje to medzi nimi ako na začiatku. Na úplnom konci to žena s mužom… to vám neprezradím. Môžeme však povedať, že je to odzrkadlením mnohých nezhôd, ktoré páry prežívajú. Niektoré to ustoja, iné zase nie. Buďme radi, že to chalani v kapele ustáli a namiesto rozchodu sa o jedného člena rozrástli.

Prehrať video

Autorom textu je už známy Miroslav Vranský, autorom hudby sú chalani z kapely. Dali si na tom veľmi záležať, aby svojim fanúšikom prinášali s každou novou skladbou kvalitnejší zvuk a profesionálnejšie prevedenie. „Dal som do toho veľa, každý večer som sedel s gitarou a vymýšľal, ako by to mohlo znieť. Som rád, že aj chalani na tom veľa pracovali a pevne verím, že osloví veľa fanúšikov,“ povedal spevák Viliam.

Tak do toho, chalani! Nerozchádzajte sa, ale tvorte aj naďalej.

Autor článku: LG

To Top