Rozhovor so speváčkou Dominikou Mirgovou!

0
81
views

Ako si sa dostala k hudbe a spevu ?

K hudbe a spevu som sa dostala od malinka. Hudbu som počúvala už od narodenia dokonca ešte keď som bola v maminom brušku som ju začala vnímať a spev od 3 rokov. Ako 12 ročná som začala s ocinom spievať v kapele.

Čo je pre teba v živote najdôležitejšie a čo ťa najviac napĺňa ? 
V mojom živote je najdôležitejšia rodina. Moja mamina s ocinom. A najviac ma napĺňa hudba , bez týchto dvoch vecí by som si nevedela predstaviť život.
Pripravuješ v blízkej budúcnosti niečo špeciálne ? 
No tak mnohí z Vás určite zachytili, že v rádiách práve letí môj najnovší singel Nová a natočila  som k nemu videoklip. Takže špeciálne asi len to, že sa jej na plno venujem a dávam do toho maximum. Plánujem samozrejme aj nový singel, niekedy v priebehu leta ak sa podarí, budeme radi.
Pred nedávnom si nahrala singel Nová, ktorý má veľký úspech a na Youtube už má vyše 700 tisíc prehratí. Aké máš pocity ? 
Neopísateľnééé..  V kútiku duše som dúfala, ale nemyslela som že to ozaj víde. Veľmi by som dopriala každému spevákovi, speváčke, či skupine toľkej radosti a to čo som prežívala keď ma hrali exluzívne v rádiu.Úžasný zážitok !!!
Kde ťa môžeme najbližšie vidieť ? 
Tak mám množstvo koncertov a dokonca aj festivalov, najbližšie Summer festival zlatá rybka v Tomášove a množstvo ďaľších, ktoré si môžete pozrieť na mojej facebookovej stránke www.facebook.com/www.mirgovadominika.sk
Chodíš na Univerzitu sv. Cyrila a Metoda v Trnave ako ti to ide ? 
Celkom dobre.. Nevedela som si seba samú predstaviť ako vysokoškoláčku ale je to celkom zaujímavý život  a baví ma to 🙂 Mám za sebou už 6 skúšok a čaká ma ešte ďaľších 5, tak držte palce.
Čo by si poradila mladým začínajúcim muzikantom ?  
Hlavne veľa trpezlivosti, odvahy, trénovania, dôležitá je cieľavedomosť..Pretože ak si človek ide tvrdo za tým po čom najviac túži a neustále na sebe maká, nebojí sa riskovať a spoznávať tak má dvere otvorené..Máte na to, ak ste v tom dobrý, veríte si, skúšajte, máte množstvo možností, ktoré na Vás čakajú. Ste vzácny ľudia, lebo šírite hudbu a tá je pre život veľmi dôležitá.
Vieme že máš veľa vystúpení máš aj nejaké na ktoré máš zlé spomienky ?
Hmm tak takúto otázku som dostala prvý krát 🙂 Samozrejme, že boli koncerty, ktoré nedopadli vždy najlepšie podľa mojich očakávaní, ale vždy sa nám podarilo zachrániť. Rada by som sa aj podelila o nejaký takýto zážitok, ale momentálne si nespomínam.
A ktoré vystúpenie, koncert zanechalo v tebe najlepšie spomienky ? Ktorý bol najviac výnimočný ? 
Skoro každý jeden. Možno sa veľa ľudí teraz čuduje, ale pre mňa je na vystúpeniach dôležité hlavne publikum, fanúšikovia.. Ľudia ktorí tam stoja, prišli len kvôli mne a počúvajú moju hudbu a keď si ešte spievajú moje vlastné piesne je to úžasný pocit ! Výnimočný sú oni, lebo to práve oni nás posúvajú vpred !!!
Čo by si odkázala svojim fanúšikom a čitateľom hudobného portálu www.music-zone.eu ? 
Svojim fanúšikom len toľko že im ĎAKUJEM, že ich mám a teším sa na každé stretnutie s nimi a že hudbu robím pre Vás !!!
Čitateľom tohto hudobného portálu prajem veľa návštevníkov a čo najlepšie recenzie ! Počúvajte len dobrú muziku !!!! 🙂