Novinky zo sveta hudby

Rytmus vydáva nový album

Článok prečítate za: 1 min.

Koniec roka 2018 sa pomaly blíži a každodenne môžeme sledovať vychádzanie nových skladieb a klipov od obľúbených interpretov. Slovenská hip-hopová scéna nie je výnimkou a jeden z najpopulárnejších raperov prichádza s novým albumom s názvom Skap. Nejedná sa o nikoho iného, ako o Rytmusa, ktorý svoj album vydá v priebehu mesiaca december.

Album je výberom najlepších featov Rytmusa za posledných pár rokov. Skladá sa zo 17. skladieb a každá jedna je veľkým hitom. Sám interpret priznal, že album bude obsahovať až 5 rôznych coverov. Oba covery, ktoré sú už vydané, pobavili celé Slovensko. Fanúšikovia veria, že tie ďalšie budú ešte vtipnejšie a cenia si, že aj uznávaný raper Rytmus si vie sám zo seba urobiť srandu, keďže na nich strieda rôzne grimasy.

Čítať viac!
Sima Martausová uviedla do života nový album „Len tak sa stíšim“ nádherným koncertom!

Patrik Vrbovský narodený 3. januára 1977 v Kroměříž, známy najmä pod umeleckým menom Rytmus  je slovenský raper, ktorý na hip-hopovej scéne pôsobí od roku 1992. Za jeho kariéru stihol spolupracovať s rôznymi známymi hudobnými menami a vydať nespočetne veľa slovenských hitov.

Autor: Tereza Kosecová

To Top