Novinky zo sveta hudby

Rytmus vydáva nový album

Koniec roka 2018 sa pomaly blíži a každodenne môžeme sledovať vychádzanie nových skladieb a klipov od obľúbených interpretov. Slovenská hip-hopová scéna nie je výnimkou a jeden z najpopulárnejších raperov prichádza s novým albumom s názvom Skap. Nejedná sa o nikoho iného, ako o Rytmusa, ktorý svoj album vydá v priebehu mesiaca december.

Album je výberom najlepších featov Rytmusa za posledných pár rokov. Skladá sa zo 17. skladieb a každá jedna je veľkým hitom. Sám interpret priznal, že album bude obsahovať až 5 rôznych coverov. Oba covery, ktoré sú už vydané, pobavili celé Slovensko. Fanúšikovia veria, že tie ďalšie budú ešte vtipnejšie a cenia si, že aj uznávaný raper Rytmus si vie sám zo seba urobiť srandu, keďže na nich strieda rôzne grimasy.

Patrik Vrbovský narodený 3. januára 1977 v Kroměříž, známy najmä pod umeleckým menom Rytmus  je slovenský raper, ktorý na hip-hopovej scéne pôsobí od roku 1992. Za jeho kariéru stihol spolupracovať s rôznymi známymi hudobnými menami a vydať nespočetne veľa slovenských hitov.

Autor: Tereza Kosecová

To Top