Šanca pre teba a tvoju kapelu. Miesto na CD kompilácií Radio Hits Vol.7!

0
5
views

Agentúra Vision SD Pictures a Rock.Sk v posledných dňoch vydala CD kompiláciu slovenských a zahraničných autorov s názvom Radio Hits Vol.6 a špeciálnu kompiláciu The Best Of Radio Hits – kolekciu toho najlepšieho, čo sme za posledné roky nazbierali v rámci tohto projektu.

Na základe týchto projektov si dovoľujeme predstaviť ďalšiu kolekciu piesní bez rozdielu žánru Radio Hits Vol.7.

Ak si veríš, robíš dobrú hudbu a chceš propagovať svoju muziku nie len na webe a v kluboch, tak daj o sebe vedieť a zapoj sa do projektu RADIO HITS VOL. 7.

CD kompiláciu s tvojím songom budeme šíriť v hudobných kluboch, počas hudobných a kultúrnych podujatí, na internete či v elektronických médiách. Samozrejme ho zašleme do rúk hudobných dramaturgov rádií na Slovensku a v Českej republike. Tlačové správy o kompilácii sa dostanú na internet pomocou našich mediálnych partnerov ako napríklad Somojo rádio – Anglicko či Music News – Anglicko. Tlačové správy o CD Radio Hits Vol. 7 a autoroch na CD sa dostanú taktiež k usporiadateľom koncertov a festivalov, do satelitných a internetových rádii a podcastov. Každý umelec na CD obdrží CD aj pre vlastnú propagáciu.

Tip:  Coals vyrážajú na jesennú tour s Tamagotchim

Kedy a ako sa prihlásiť?

Zašli čo najskôr najlepšiu alebo najaktuálnejšiu mp3, a foto kapely (sefredaktor@bojoveumenia.com) V prípade, že song bude spĺňať technické podmienky, zašleme každému umelcovi Promo Zmluvu. Vydavateľstvo hradí všetky náklady, ktoré sú spojené s promo CD (rádiá, festivaly, poštovné atď.) Náklady spojené s duplikáciou a výrobou kompilácie sú rozpočítané medzi účastníkov. Účastnícky poplatok činí 100 EUR. Poplatok je jednorazový a uhradí sa až po schválení zaslaného songu. Aké sú kritéria? Najdôležitejšie kritérium je „technický štandardný master“, nie umelecký prístup alebo žáner. Po podpísaní promozmluvy, obdržaní CD masteru song (CD audio alebo wav) a obdržaní účastníckeho poplatku bude tvoj song zaradený. CD vychádza začiatkom roku 2013, avšak čím skôr zašleš song, tým skôr si zabezpečíš miesto na CD. Miesta sú limitované.

Radio Hits Vol.7

www.vision-sd.com/radiohitsvol7

agentúra Vision SD Pictures

www.vision-sd.com
sefredaktor@bojoveumenia.com

0948 035 126

CD kompilácie ktoré sme vydali:
The Best of radio hits – http://www.vision-sd.com/bestofradiohits/
Radio Hits Vol.6 – www.vision-sd.com/radiohitsvol6
Radio Hits Vol.4 – www.vision-sd.com/radiohitsvol5
Radio Hits Vol.4 – www.vision-sd.com/radiohitsvol4
Radio Hits Vol.3 – www.vision-sd.com/radiohitsvol3
Radio Hits Vol.2 – www.vision-sd.com/radiohitsvol2
Radio Hits Vol. 1 – www.vision-sd.com/radiohitsvol1

Tip:  Zoči Voči vydávajú nový album a chystajú turné!

Nenechajte si ujsť: