Kapely

Sanchez Amsterdam nekončí!

Článok prečítate za: 1 min.

Pred dvomi týždňami sme zverejnili článok, že skupinu Sanchez Amsterdam opúšťa jeden zo zakladateľov a to klávesak Jakub Valachovič. Jakub na fans stránku napísal svoje vyjadrenie.

Po dvoch týždňoch sme sa dočkali vyjadrenia aj od ostatných členov kapely, ktorí naznačili na facebookovej fans stránke čo bude s kapelou ďalej. Kto čakal rázny koniec tejto kapely, ktorá si zakladá na elektronike a práve člen, ktorý mal tieto veci /klávesy, synťáky a elektroniku/ na starosti odchádza, sa mýlil!

Článok pokračuje pod reklamou

Retro ponožky

Chalani prišli s vyjadrením, že budú robiť všetko preto, aby naplánované koncerty na leto odohrali na 100% a vôbec sa netajili tým, že sa chystajú prijať nového člena. S elektronikou skončiť neplánujú a v samotnom vyjadrení poznamenali, že ju budú používať aj v nových skladbách, na ktorých by chceli začať pracovať po lete.

Vyjadrenie ostatných členov kapely na ich fb fans stránke:

Newsletter

Odoberajte náš hudobný newsletter. Aktuálne informácie a novinky zo sveta hudby priamo do Vášho e-mailu.

Odoslaním aktivujete odber e-mailových upozornení na hudobné novinky. Odber môžete kedykoľvek zrušiť kliknutím na odkaz "chcem sa odhlásiť", ktorý nájdete v každom e-mailovom upozornení. Zadaním e-mailu súhlasíte s podmienkami.

Najčítanejšie články za 7 dní

To Top