Hľadáte niečo konkrétne?

Novinky zo sveta hudby

Sanchez Amsterdam vypustili nový klip k skladbe Nezastavíš!

Kapela v zložení David Maniaček ( hlavný spev, basová gitara) , Jakub Valachovič ( klávesy, elektronika, spev), Branislav Kocák ( elektrická gitara ) a  Ivan Javorčík ( bicie ) sa momentálne prezentuje novým klipom k skladbe Nezastavíš, ktorá je pilotným singlom na rovnomennej doske.

SA TITUL, foto Ondrej Irša

Kapela v októbri tohto roku už vypustila klip k pesničke s názvom Seriál , ktorá sa taktiež nachádza na albume. Pieseň sa stretla s veľmi  kladným prijatím na viacerých známejších hudobných portáloch, médiach a sociálnych sieťach. Klip k piesni Nezastavíš je vyrobený pod taktovkou režiséra Tomáša Mavrova.

Kapela, ktorá funguje od roku 2009, no prvý album začala robiť až koncom roku 2013, nahráva v štúdiu Randal Factory pod producentským dohľadom známého gitaristu Jimiho Cimbalu, ktorý si zahosťoval s chalanmi v prvom videoklipe k piesni Seriál. Spevové linky má na starosti Zoli Tóth.  V priestoroch tohto štúdia sa taktiež odohráva dej klipu. Album vypúšťajú do éteru slovenskej hudobnej scény už v januári 2015!

Reklama
Marpo vydáva album Backwoods Bred, ktorý ponúka nezabudnuteľný hudobný zážitok

Kapela hrá alternative electronica rock, teda štýl , ktorý momentálne vo veľkom razí v zahraničí.  Chalani sa tento štýl pokúšajú priniesť aj na Slovensko a dúfajú, že svoju muziku budú prinášať čo najväčšiemu množstvu verných poslucháčov.  Na albume budeme môcť počuť 13 skladieb, kapela taktiež plánuje od začiatku februára turné k doske, kde sa predstavia aj v mestách ako Praha či Košice. Viac informácií k albumu , ako aj k tour, nájdete na ich oficiálnej fanpage : https://www.facebook.com/sachezamsterdam1

Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež: