Koncerty

Sanchez Amsterdam vyráža na klubové turné 2020!

Noc pre nás dvoch tour 2020 v podaní skupiny Sanchez Amsterdam začne už 28.2. v Žiline. Kapela zo Záhoria sa predstaví postupne v 6. mestách Slovenska!

Kapela nám pred turné poskytla aj krátky rozhovor, v ktorom sa dozviete čo do budúcna chystá chystá a kde ju budete môcť v roku 2020 vidieť a počuť.

Ahoj David, prečo práve Noc pre nás dvoch ?

Noc pre nás dvoch je náš najnovší singel ktorý vyjde koncom Januára, začiatkom Februára. Najprv sme nechceli dávať nejaký názov, predsa je to len zopár malých klubových akcii. Ale tento názov sa hlavne mne zapáčil najviac, tak sme to použili. :) 

Počas turné máte aj nejaký support, predkapelu?

Áno máme, väčšinou v každom meste lokálnu kapelu. Všetko sú to kamaráti čo budú s nami hrať. Sami vieme že je to na Slovensku ťažké, hlavne čo sa týka klubových akcii. Takto si medzi sebou pomáhame. Najviac koncertov s nami ide košická kapela Fictive Merry a okrem Košíc s nami zahrajú aj v Žiline a Banskej Bystrici.

Potom je tam v Žiline kapela Jamming with The Devil. Beans&Bullet a Four Faces sú sopport pre Trnavu. V Nitre s nami zahrá kapela Ranná Nevolnosť a kapelka Reunion ktorý s nami budú aj v Banskej Bystrici. Posledný koncert v Martine s nami zahrajú veľmi dobrý kamoši kapelka Cherry Street a lokálna kapela Bez Hraníc.

Sanchez Amsterdam Noc pre nás dvoch tour 2020:

28.2. Žilina – KC Hoffmann 
7.3. Trnava – ART klub 
13.3. Košice – Yama 
21.3. Nitra – Frankie rock Club 
27.3. Banská Bystrica – klub 77 
28.3. Martin – Pivný bar Elefant

David ďakujeme za krátky rozhovor, držíme palce aby to dobre dopadlo. 

Ďakujem, dúfam že ľudia ktorý nás aspoň trošku poznajú nás prídu podporiť a taktiež aj ostatné kapely.

To Top