Kapely

Šašo Fifo a Vierka vydali videoklip k pesničke Fifodance

Článok prečítate za: 1 min.

Fifo a Vierka natáčali spolu s deťmi v septembri 2016 klipy k pesničkám, ktoré boli súčasťou predstavenia ,,Šašo FIFO a Vierka moreplavcami,,.  Natáčalo sa  na Kunovskej priehrade pri Senici. V tom čase bola práve vypustená, no tvorcom klipu to nevadilo. Dozrel čas a v týchto dňoch zverejnili nový videoklip k veselej pesničke Fifodance, ktorý sa odohrával priamo na piesočnej pláži.

Fifo a Vierka tancovali a zabávali sa s vyše dvadsiatimi deťmi. Deti boli pri natáčaní aj napriek vysokému teplu veľmi prirodzené a veselé.  Tvorcovia veria, že sa bude fanúšikom nový videoklip páčiť a prežijú s ním veselé chvíľky. Videoklip k pesničke ,,Rozprávkový vlak,,  ktorý je tiež súčasťou tohto predstavenia má na Youtube kanály vyše 6 600 vzhliadnutí. Za záujem a podporu herci Martin a Vierka veľmi pekne ďakujú.  

Článok pokračuje pod reklamou

Retro ponožky

Tvorcovia divadielka chystajú v tomto roku veľa prekvapení a spoluprác, ktoré sa týkajú pesničiek a rozprávky z predstavenia “Fifo, Vierka a začarované prasiatko”. Nechcú však predbiehať a nechajú nás v napätí.   Samozrejme nebude chýbať ani nové predstavenie, ktoré sa už teraz pripravuje v ich dielničke.

Newsletter

Odoberajte náš hudobný newsletter. Aktuálne informácie a novinky zo sveta hudby priamo do Vášho e-mailu.

Odoslaním aktivujete odber e-mailových upozornení na hudobné novinky. Odber môžete kedykoľvek zrušiť kliknutím na odkaz "chcem sa odhlásiť", ktorý nájdete v každom e-mailovom upozornení. Zadaním e-mailu súhlasíte s podmienkami.

Najčítanejšie články za 7 dní

To Top