Scena_FM oslávi svoje druhé narodeniny už tento piatok na bratislavskom Sun Decku

0
5
views

Scena_FM oslávila svoje druhé narodeniny. Za ten čas bolo odvysielaných vyše 100 relácii, odznelo viac ako 130 exkluzívnych dj setov od domácich ale aj svetových zvučných mien elektronickej scény ako sú napr.DjZinc, MarshsallJefferson, Bruce, Icicle, B complex, Makoto, Amy Becker, Kyodai, Teddy Killerz, Shuya Okino, Jimmy Pe, Laci Strike, Mumdance a mnohí mnohí ďalší. Všetky tieto sety si môžete vypočuť na mixcloude relácie.

Neodmysliteľnou súčasťou Scény sú jej klubové akcie„Najts“, ktorých má za sebou už niekoľko po celom Slovensku. Pre mimoriadny úspech budú Najts pokračovať aj počas klubovej sezóny 2016/17. Preto si vás dovoľujeme pozvať aj na túto jubiléjnu.

Miesto, kde sa stretávadobrý hudobný vkus s chuťou do života a láskou k vode. Tak bude vyzerať letné narodeninové vydanie “ putovného cirkusu“ Scena_FM Najt.

Pod holým nebom na palube obľúbenéhoSUN DECKuvám zahrajú moderátori relácie Scena_FM – Galager a DJ Yanko Kral, spolu s nimi vystúpia FVLCRVM, Džunya G, Sir Bakulu a UnclPete.

Môžete sa tešiť na príjemné prostredie, výbornú tanečnú hudbu na lodi s famóznym výhľadom na Bratislavu.Sun Deck bar nájdete na Lodi Kormorán III na Tyršovom nábreží blízko bývalého lunaparku.