Správy

Se sluchátky Urbanears Plattan 2 se z hudby stává zážitek!

Do naší redakce se dostali sluchátka Urbanears Plattan 2, které nám započižala velkoobchodní a distribuční společnost Metro company. Podívali jsme se tedy na to, co tyto malé, stylové sluchátka dokáží a vyzkoušeli jsme je v různých situacích!

Uzavřená sluchátka Urbanears Plattan 2 jsou určeny hlavně pro běžné použití s ​​mobilními zařízeními. Disponují vestavěným ovládáním pro zvedání hovorů a mikrofonem. Velkou výhodou jsou špičkové ručně skládané měniče s průměrem 40 mm, které produkují zvuk v rozšířeném frekvenčním pásmu od 10 Hz do 20 kHz při citlivosti 99dB a impedanci 34 Ohm. Tyto charakteristiky ocení hlavně náročnější hudební posluchači.

Sluchátka Urbanears Plattan 2 nabízejí maximální výkon 30 mW a oproti první generací jsou vybaveny „téměř“ nezničitelným elastickým můstkem, který vydrží opravdu velkou zátěž. Proto se nemusíte bát, že by se sluchátkům něco stalo například ve vašem batohu nebo zavazadle.

Sluchátka a kabel jsou potaženy příjemnou textilií. Skvěle drží na hlavě a nosí se příjemně i po několika hodinách poslechu hudby. Sluchátka při poslechu téměř necítíte (váží 130 g) a proto Vám nepřekáží a nezpůsobují nepříjemné tlačení.

Pro lidi co se rádi dělí

Skvělou novinkou je i to, že na hudbu už nemusíte být sami. Model Plattan 2 má zabudovaný konektor ZoundPlug, který umožnuje k sluchátkům připojit další pár sluchátek a sdílet tak hudební zážitek se svým blízkým.

Se sluchátky jsme strávili týden. Nosili jsme je v autobuse, vlaku, při chůzi, v kanceláří a vyzkoušeli jsme je dokonce i při nahrávání v malém studiu.

V redakcí se nám zalíbily natolik, že určitě budou naší povinnou výbavou hlavně kvůli nezničitelného můstku, skvělému designu a výbornému zvuku.

To Top